Penzion GAUDEAMUS

Navštivte valašský penzion Gaudeamus, který je jako stvořený pro klidnou rodinnou rekreaci nebo skupinové akce s dětmi. Je oblíbeným cílem lyžařských výcvikových kurzů a vyletů díky své poloze - v létě příroda, v zimě Ski areál Synot Kyčerka vzdálený jen 100m.

Penzion se nachází v obci Velké Karlovice, v údolí Pluskovec. Nabízí 15 samostatných pokojů, z nichž každý má své vlastní sociální zařízení (sprcha+WC). Ubytování je většinou ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích, k dispozici jsou i apartmány pro až 8 lidí. Pokoje jsou jednoduše vybaveny tak, aby v nich každý host nalezl odpovídající pohodlí.Celková kapacita penzionu je 55 osob.
Ve vlastní jídelně se podává strava pouze pro hosty penzionu, malý bar u recepce je k dispozici celý den. Pro rozptýlení můžete využít kulečník, ping-pong. Samozřejmostí je venkovní posezení a ohniště. Před penzionem je k dispozici i parkoviště.

Orientační cena za noc a osobu: 
530 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Pluskovec 765
75606 Velké Karlovice
Česká republika
49° 21' 10.7568" N, 18° 17' 33.81" E
CZ