PENSION POD VLEKEM

Ubytování Jizerské hory - Pension pod vlekem Nově zrekonstruovaný PENSION POD VLEKEM leží v srdci Jizerských hor ve vesničce Janov nad Nisou v lyžařském středisku Hrabětice – Severák.

Ubytování Jizerské hory - Pension pod vlekem Nově zrekonstruovaný PENSION POD VLEKEM leží v srdci Jizerských hor ve vesničce Janov nad Nisou v lyžařském středisku Hrabětice – Severák. Rekonstrukci našeho pensionu jsme zaměřili na uspokojení nároků a potřeb pro ubytování škol v přírodě, lyžařských výcviků, dětských ozdravných pobytů, sportovních soustředění a jiných sportovně kulturních akcí. Ubytování pro rodiny Rodiny s dětmi ocení pokoje zařízené zcela v duchu horského ubytování, v nichž je důraz kladen na funkčnost a pohodlí. PENSION POD VLEKEM nabízí pokoje dvou, tří, čtyř i pěti lůžkové a lze je libovolně kombinovat podle individuálních potřeb, přání a četnosti samotné rodiny. Ubytování pro jednotlivce Ani na jednotlivce, kteří se chtějí v Jizerských horách ubytovat, PENSION POD VLEKEM nezapomněl. Kromě krásného okolí, jež určitě stojí za zmínku, ocení jednotlivec zejména účelnost ubytování. Školy v přírodě Díky horskému klimatu a čistému vzduchu je PENSION POD VLEKEM vhodný pro ubytování škol v přírodě. Pension je pro tento účel plně vybaven a nabízí tedy kromě sportovního hřiště prostornou jídelnu, kterou je možné díky velkému množství denního světla využívat i jako učební místnost. Lyžařské výcviky V zimě PENSION POD VLEKEM nabízí ubytování v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Severák. Svahy areálu jsou vhodné jak pro základní výcvik sjezdového lyžování a snowboardingu, tak pro mírně pokročilé lyžaře či snowboardisty. Přímo kolem pensionu probíhají lyžařské běžecké tratě, kterých je každoročně v Jizerských horách upravováno na 180 km. Sportovní soustředění Horské ubytování ocení sportovní kluby a oddíly při svém soustředění v PENSIONU POD VLEKEM. Ten nabízí mnoho sportovních příležitostí a aktivit v horském prostředí, ve všech ročních obdobích ať už přímo v areálu Severák nebo v blízkém okolí pensionu. K dispozici jsou Vám nejrůznější sportovní hřiště.

Orientační cena za noc a osobu: 
300 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Janov nad Nisou 1215
46811 Janov nad Nisou
Česká republika
50° 46' 52.9932" N, 15° 10' 45.6348" E
CZ