Pension Kamenky

Pension nabízí  příjemné a pohodlné ubytování v nadstandardně vybavených a prostorných apartmánech. Je situován na okraji jednoho z teplických parků v klidném prostředí lázeňské čtvrti s oblíbenými restauracemi a kavárnami.

Apartmány o rozloze 60m2 poskytují ubytování pro 2 až 6 osob.
Apartmán je tvořen vstupní chodbou, obývacím pokojem s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, ložnicí, koupelnou s vanou a umyvadlem a odděleným WC s malým umyvadlem. Kuchyňská linka je včetně lednice a je plně vybavena. V obývacím pokoji je možné sledování TV a samozřejmostí je i WiFi připojení k internetu v prostoru celého apartmánu. Každý z apartmánů navíc nabídne své zvláštní zákoutí. V celém pensionu (včetně všech apartmánů) je zákaz kouření.
Pension dále nabízí zprostředkování těchto služeb:
snídaně v kavárně vzdálené 10 metrů od pensionu, směnárna, ambulantní léčba v teplických lázeňských domech, golf na dvou hřištích v blízkosti Teplic, zapůjčení jízdních kol či automobilu, projížďky na koních, běžecké i sjedzdové lyžování s možností zapůjčení vybavení a výukou instruktora a mnoho dalších.

Orientační cena za noc a osobu: 
2 900 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
U Kamenných lázní 334/2
41501 Teplice
Česká republika
50° 38' 24.9756" N, 13° 50' 12.2028" E
CZ