Pension Astoria

Pension Astoria najdete ve Špindlerově Mlýně nejznámějším středisku zimní a letní turistiky v České republice, které se nachází v mimořádných klimatických podmínkách a jeho příhodná poloha celoročně uspokojí návštěvníky vyhledávající odpočinek. Pension Astoria je ve výšce 700 m. n.m. a je situován na prosluněné jižní stráni s nádherným výhledem na celé město a údolí řeky Labe.

Pension Astoria leží ve Špindlerově Mlýně ve výšce 700 m. n.m. a je situován na prosluněné jižní stráni s nádherným výhledem na celé město a údolí řeky Labe.

Pension Astoria provozujeme již od roku 1990 a v roce 2003 jsme provedli jeho celkovou rekonstrukci. Ubytování u nás najdete v celkem 13-ti pokojích. Pokoje jsou dvoulůžkové a třílůžkové. Všechny mají své sociální zařízení, TV + SAT. V naší útulné restauraci je možno prožít nejeden příjemný večer na horách. Snídaně vám bude prostřena formou švédského stolu. V letních měsících na vás čeká příjemné posezení spojené s grilováním na naší venkovní terase.

Orientační cena za noc a osobu: 
450 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Horní 218
54351 Špindlerův Mlýn
Česká republika
50° 43' 52.2228" N, 15° 36' 43.1892" E
CZ