OREA Hotel Excelsior ****

OREA Hotel Excelsior disponuje kapacitou 64 pokojů se 116 lůžky. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, plně komfortní a útulné, k dispozici je telefon s přímou provolbou, televize se satelitními programy a minibar. Hotel nabízí svým hostům komplexní lázeňský program přímo ve svých prostorách, balneo provoz zajišťuje léčebné a wellness procedury, tedy koupele, zábaly, masáže, klientům je k dispozici také sauna a solárium.

Nádherná budova hotelu je citlivě a esteticky zasazena do atraktivního prostředí lázeňské čtvrti. OREA Hotel Excelsior nabízí ubytování ve 49 dvoulůžkových a 12 jednolůžkových pokojích, hotel disponuje třemi apartmá, která mohou využít náročnější hosté či rodiny s dětmi k naplnění pohodlí a spokojenosti s ubytovacími službami. Plná ubytovací kapacita OREA Hotelu Excelsior je 116 lůžek. Hotel kromě ubytování nabízí svým klientům široké spektrum léčebných a wellness služeb - relaxační procedury + vodoléčbu, saunu a solárium. OREA Hotel Excelsior má pro své klienty vlastní parkovací plochu za budovou hotelu.

K dispozici jsou hotelový Restaurant "1900", Lobby bar a Churchill's Pub & Restaurant, který svou jedinečnou atmosférou a příjemným klubovým interiérem nabízí ojedinělé gastronomické zážitky.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 670 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Hlavní 121
35301 Mariánské Lázně
Česká republika
49° 58' 24.4164" N, 12° 42' 10.5876" E
CZ