Merchant's Yard

Lokalita: 
Merchant's Yard sídlí v historické budově z 15. století, poskytujeme ubytování 4-hvězdičkové úrovně  v klidné ulici v centru Prahy  jen 1 minutu chůze od Staroměstského náměstí.  Prostorné, klimatizované pokoje mají bezplatné Wi-Fi a okouzlující výhled na Týnský Chrám.   Důležitá informace - Recepce se nachází na adrese Týn 10

Merchant's Yard sídlí v historické budově z 15. století, poskytujeme ubytování 4-hvězdičkové úrovně  v klidné ulici v centru Prahy jen 1 minutu chůze od Staroměstského náměstí.  Prostorné, klimatizované pokoje mají bezplatné Wi-Fi a okouzlující výhled na Týnský Chrám. Hotel Merchant Yard's poskytuje světlé pokoje s dřevěnými nebo parketovými podlahami, posezením, minibarem a kabelovou TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem. Některé pokoje mají malované stropy.
V objektu se nachází italská restaurace Vabane.  V docházkové vzdálenosti 350-400m se nachází obchodní centrum Paladium a významná Pařížská ulice.
Pouhých 500 metrů od hotelu je k dispozici stanice metra Náměstí Republiky a tramvajová zastávka Dlouhá Třída. Na pořádání jsou k dispozici transfery z letiště nebo z hlavního autobusového i vlakového nádraží.
Vybavení hotelu:24-hodinová služba v recepci, Denní tisk, Nekuřácké pokoje, Trezor, Design Hotel, Úschovna zavazadel, Všechny veřejné a soukromé prostory jsou nekuřácké, Klimatizace, Pokojová služba, Prádelna, Čistírna, Žehlení, Směnárna, Čištění bot, Půjčovna aut, Fax / Kopírka, Rezervace vstupenek,

Orientační cena za noc a osobu: 
3 584 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Týn 7
11000 Praha
Česká republika
50° 5' 17.826" N, 14° 25' 26.7924" E
CZ