Vyškov

penzion a restaurace POMERANCH U RYBNÍKU

V srdci MORAVSKÉHO KRASU, nedaleko propasti Macocha, Vám nabízíme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky a zapůjčením dětské postýlky.  
Cena od: 400 Kč
Město: Ruprechtov

HOTEL DUKLA

Levné a pohodlné ubytování v hotelu Dukla naleznou návštěvníci Vyškova nedaleko centra tohoto jihomoravského okresního města.
Cena od: 495 Kč
Město: Vyškov

Hotel Nemojanský Mlýn

Jsme nový hotel s bezbariérovým přístupem, k dispozici máme celkem 16 dvoulůžkových pokojů za bezkonkurenční ceny, každý pokoj má své sociální vybavení, celková kapacita lůžek je 34 lůžek + přistýlky
Cena od: 550 Kč
Město: Vyškov

Sporthotel Vrchovina

Hotel Vrchovina nabízí levné ubytování a konferenční prostory na kvalitní úrovni s tříhvězdičkovým standardem. Pro hosty jsou připraveny zrekonstruované pokoje, profesionální a vstřícný personál, ale i bezdrátový internet zdarma.
Cena od: 670 Kč
Město: Drnovice

Penzion Sirius

Moderní rodinný penzion v centru města, pokoje vybavené TV LCD, sociálním zařízením, internetovou přípojkou, některé s klimatizací nebo balkonem, bezbarierový přístup, vlastní chráněný parking, v blízkosti aquapark s krytým bazénem, bowling, dinopark, zoopark, squash, muzeum, cyklostezky a řada dalších zajímavostí.
Cena od: 760 Kč
Město: Vyškov

Hotel Selský dvůr

Hotel Selský Dvůr je stylový hotel s rodinnou atmosférou, přátelským přístupem k hostům a kvalitní domácí kuchyní. Nabízíme komfortní ubytování 3hvězdičkového standardu, útulné wellness centrum, bowling s jukeboxem, salonek s kapacitou 60 osob pro uspořádání různých firemních či soukromých akcí. Díky své poloze v klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti ZOO parku města Vyškova s návazností na DINO park, je hotel vhodným místem pro rodinnou dovolenou s dětmi.  
Cena od: 840 Kč
Město: Vyškov
Přihlásit se k odběru Vyškov