Velké Meziříčí

Motel Jestřábec

Jedno z nejklidnějších ubytování v jižní části Českomoravské vrchoviny nabízí Motel Jestřabec. Leží stranou od silničního ruchu mezi lesy a loukami, je snadno přístupný i v zimních podmínkách. Dálnice D1 i hlavní silniční tah Brno – Praha jsou od motelu vzdáleny jen několik minut jízdy. Motel Jestřabec je proto ideálním partnerem pro Vaše firemní akce, školení, semináře, prezentace, rodinné oslavy a krátkodobou a dlouhodobou rekreaci.
Cena od: 500 Kč
Město: Velké Meziříčí

Hotel Jelínkova Vila

Malebný hotel ve Velkém Meziříčí spojený s unikátní rybí restaurací a minipivovarem. V hotelu nalezneme také kongresové sály o celkové kapacitě 70 osob.
Cena od: 755 Kč
Město: Velké Meziříčí

Hotel Pod Zámkem

Vítejte v Hotelu Pod Zámkem! Útulný rodinný hotel se nachází v historickém centru Velkého Meziříčí. Hostům jsou k dispozici dvoulůžkové i třílůžkové pokoje a romantikům vyjdeme vstříc stylově zařízeným apartmá a vířivou vanou. Náš personál je připraven splnit všechna Vaše přání. Hotel disponuje 16 pokoji, jeho celková kapacita je 36 lůžek. Restaurace i pokoje jsou plně pokryty signálem Wi - Fi. Hotelové parkoviště je zdarma.
Cena od: 980 Kč
Město: Velké Meziříčí
Přihlásit se k odběru Velké Meziříčí