Uherské Hradiště

Ubytovna Orlovna

Naše turistická ubytovna Orlovna Vám nabízí celoroční ubytování v historické části města Uherské Hradiště, přímo na Mariánském náměstí.
Cena od: 260 Kč
Město: Uherské Hradiště

Hotel Pohoda

Hotel Pohoda najdete v krásném a klidném prostředí pohůří Kralického Sněžníku a to přímo na náměstí Starého Města pod Sněžníkem. Hotel je zaměřen na zimní, letní a na kongresovou turistiku.
Cena od: 400 Kč
Město: Staré Město

PENZION ARIANA

Penzion se nachází v samém centru Moravského Slovácka - v Uherském Hradišti - Starém Městě. V Penzionu se nachází pokoje se sprchou, vířivou vanou, ale i ojedinělý apartmán s vyhřívaným bazénem 4x12m, saunou a malou exotikou přímo u bazénu. /opice, piraně, želvy, plazy apod./
Cena od: 550 Kč
Město: Uherské Hradiště

PENZION VILLA ROZÁRKA

V nedávno zrekonstruovaném objektu je k dispozici ubytování se snídaní pro 31 osob, parkování pro automobily je zajištěno přímo v areálu penzionu. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC + koupelna), 5 z nich pak také kuchyňskou linkou a varnou deskou. Všechny pokoje jsou dále vybaveny televizí, satelitem, rádiem, lednicí, rychlovarnou konvicí, klimatizací a vysoušečem vlasů.
Cena od: 620 Kč
Město: Staré Město

WELLNESS HOTEL SYNOT***

Vážení hosté, rádi bychom Vás srdečně přivítali v hotelu Synot ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Hotel se nachází v klidné části města. Zakládáme si především na přátelské atmosféře a individuálním přístupu. V budově hotelu máme krásné wellness s bohatou nabídkou masáží a kosmetikou.
Cena od: 650 Kč
Město: Uherské Hradiště

BalonCentrum Břestek

Penzion restaurant BalonCentrum Břestek se nachází na úpatí chřibů pod hradem Buchlovem.Je ideálním místem pro firemní akce, teambuilding, konference a relaxační pobyty s možností vyhlídkových letů horkovzdušným balonem.
Cena od: 700 Kč
Město: Buchlovice

Penzion Knop

Nabízíme ubytování v penzionu nacházejícím se v městečku Buchlovice s množstvím značených cyklostezek v oklních chřibských lesích, kolem řeky Moravy i v Bílých Karpatech.
Cena od: 750 Kč
Město: Buchlovice

Penzion Na Stavidle

Vítáme Vás na stránkách PENZIONU NA STAVIDLE, který se nachází v centru královského města Uherské Hradiště. Nabízíme Vám přátelské prostředí nekuřáckého penzionu s dalšími službami pro spokojený pobyt. Pokud jste přijeli poznat naše město a krásy regionu, pak jste tu na správném místě a vítáni.
Cena od: 850 Kč
Město: Uherské Hradiště

BEST WESTERN Hotel GRAND***

Hotel*** s mnohaletou tradicí v centru města nabízí ubytování v 53 jedno a dvoulůžkových pokojích. Hotelová restaurace a kavárna poskytují návštěvníkům celodenní služby v nově vybavených interiérech. Ke společenským i obchodním jednáním slouží dva salonky, WIFI je hostům k dispozici ve všech prostorech hotelu. Parkování je zajištěno na chráněném hotelovém parkovišti nebo na parkovišti před hotelem.
Cena od: 950 Kč
Město: Uherské Hradiště

Hotel Maxi

Hotel Maxi se nachází v nově zrekonstuované budově v těsné blízkosti historického centra Uherského Hradiště.
Cena od: 1 090 Kč
Město: Uherské Hradiště

Stránky

Přihlásit se k odběru Uherské Hradiště