Třeboň

Penzion Linda

Penzion se nachází v klidné části krásného jihočeského města Třeboně, 5 minut pěšky od centra. Vhodné pro turistiku, lázeňské pobyty, pobyty s dětmi. Nabízíme též možnost ubytování v chatě přímo u rybníka Podřezaný, 11 km od Třeboně. Zajišťujeme jízdu na koních v Hatíně, rekondiční a reflexní masáže v Novosedlech nad Nežárkou.
Cena od: 330 Kč
Město: Třeboň

Vila Jasmína

Objevte nové originální ubytování Třeboň! Penzion VILA JASMÍNA jen 5 min. chůze z centra. Nejlépe situované ubytování v Třeboni ve stylově řešených apartmánech se zahradou.
Cena od: 430 Kč
Město: Třeboň

Penzion Grácie

V našem nově zrekonstruovaném penzionu Vám nabízíme ubytování v blízkosti zámeckého parku, pět minut chůze od náměstí.
Cena od: 540 Kč
Město: Třeboň

Penzion Pod Špejcharem

Nabídka ubytování: -3 dvoulůžkové pokoje a 1 trojlůžkový pokoj vždy s možností přistýlky -pokoje mají samostatnou koupelnu s WC -na každém pokoji televize se satelitním připojením -společná kuchyňka s lednicí, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a kávovarem -pronájem zahrnuje parkování v oploceném objektu s možností úschovny kol -venkovní posezení v blízkosti Zlaté stoky (50m) - možnost rybaření -možnost zapůjčení skůtrů
Cena od: 550 Kč
Město: Třeboň

Penzion U Bíců

Nabízíme celoroční rekreační ubytování v penzionu na Třeboňsku (Žíteč) s možností turistiky, cyklistiky, rybaření a koupání.
Cena od: 800 Kč
Město: Chlum u Třeboně

Penzion Vratislavský dům

Pozdně renesanční budovu, zvoucí se již od pradávna Vratislavský dům, najdete naproti zámku přímo v historickém srdci lázeňského města Třeboň.
Cena od: 900 Kč
Město: Třeboň

Hotel Galerie Třeboň

Empírový dům, ve kterém najdete náš hotel Galerie Třeboň stojí v malebném centru města Třeboně v klidné Rožmberské ulici. V našem hotelu pro Vás máme k dispozici 12 pokojů s ubytovací kapacitou pro 30 hostů.
Cena od: 1 300 Kč
Město: Třeboň

Hotel BOHEMIA

Náš hotel leží přímo v centru Lomnice nad Lužnicí, která je vzdálená pouhých 8 km od lázeňského města Třeboně. Již dnes je toto malé jihočeské město jedním z center pěší turistiky a cykloturistiky.
Cena od: 1 400 Kč
Město: Lomnice nad Lužnicí

Penzion Na Rybníčku

Cena od: 2 400 Kč
Město: Třeboň

Apartmánový dům Ponědraž

Nově ve vyšším standartu zrekonstruovaná původní zemědělská usedlost v malebné jihočeské vesničce Ponědraž, která leží na břehu stejnojmenného rybníku (140 ha) v CHKO Třeboňsko. Hostům jsou k dispozici dva zcela samostatné apartmány (12+9 lůžek).
Cena od: 3 600 Kč
Město: Ponědraž
Přihlásit se k odběru Třeboň