Teplice nad Metují

Pension Skály

Pension SKÁLY

Rodinný penzion Skály se nachází ve velmi atraktivní chráněné oblasti Broumovsko, v blízkosti Teplicko-Adršpašského skalního města (200 m od vstupu) s bohatými možnostmi turistiky, cykloturistiky a horolezectví. Teplice nad Metují, cena 500 Kč/osoba
Cena od: 500 Kč
Město: Teplice nad Metují

Penzion St. Florian

Příjemný rodinný pension se nachází v obci Zdoňov v klidném, tichém prostředí jedinečné přírodní rezervace romantických skal, které jsou rájem pro milovníky pěší turistiky, cykloturistiky, horolezectví, rybaření, jezdectví a myslivosti. Pension je svou polohou a vybavením vhodný pro rodiny s dětmi.
Cena od: 600 Kč
Město: Teplice nad Metují

PENSION SKÁLY

Rodinný penzion Skály se nachází ve velmi atraktivní chráněné oblasti Broumovsko, v blízkosti Teplicko-Adršpašského skalního města (200 m od vstupu) s bohatými možnostmi turistiky, cykloturistiky a horolezectví.
Cena od: 660 Kč
Město: Teplice nad Metují

Chalupa Relax

Chalupa na polosamotě se třemi apartmány,která se nachází na okraji Adršpašsko-Teplických skal, v kouzelné oblasti Jiráskovy skály. Romantická příroda láká k příjemným procházkám, turistickým výletům po okolí a houbaření .Horolezectví a cyklistická turistika na zdejších cyklostezkách je vyhledávanou aktivní zábavou.
Cena od: 1 500 Kč
Město: Teplice nad Metují
Přihlásit se k odběru Teplice nad Metují