Telč

Penzion Podolská - ubytování v Telči

Rodinný penzion Podolská se nachází 5 mnut od centra Telče a nabízí ubytování v dvoulůžkovém pokoji, třílůžkovém pokoji a apartmánu.
Cena od: 420 Kč
Město: Telč

Penzion U kamenné zídky

Klidné ubytování pocelý rok historickém městě Telč ležícího v překrásné přírodě Českomoravské Vysočiny.
Cena od: 450 Kč
Město: Telč

Penzion Petra

Penzion Petra je příjemný rodinný penzion, který se nachází v malebném městě Telč, které je součástí UNESCA. Penzion má velmi dobrou polohu, je v klidné části se zahradou a bazénem a do centra je 5 minut pěší chůze.
Cena od: 500 Kč
Město: Telč

Pension Javořice

Pension Javořice - rodinný penzion na farmě s chovem ovcí a včel pod nejvyšší horou Vysočiny - Javořicí, 6 km od Telče města UNESCO.
Cena od: 650 Kč
Město: Lhotka

Penzion Galerie Telč

Pension se nachází v historickém centru města Telč, které je mimo jiné zahrnuto do seznamu památek UNESCO. Penzion s kapacitou 12 lůžek, vysokou úrovní vybavenosti pokojů a celoročním provozem se snaží vytvářet příjemné rodinné prostředí pro všechny své zákazníky. K dispozici máme 6 dvoulůžkových stylově zařízených romantických pokojů apartmánového typu s výhledem na telečskou dominantu - věž Sv. Ducha.
Cena od: 750 Kč
Město: Telč

Hotel Antoň

Bezbariérový hotel na klidném a přitom perfektně přístupném místě se snadným přístupem do historického jádra města
Cena od: 900 Kč
Město: Telč

Pangea

Moderně zařízený tříhvězdičkový Hotel Pangea se nachází v kouzelném historickém městě Telč, které je od roku 1992 zapsané na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO.
Cena od: 1 000 Kč
Město: Telč

U Šeniglů

Penzion u Šeniglů Vám nabízí po celý rok klidné ubytování přímo v historickém centru města Telče ležícího v překrásné přírodě Českomoravské Vysočiny. Také nabízíme nové pokoje v našem novém penzionu na kraji Telče na velmi klidném místě . Naše kapacita je 7 pokojů s celkovou kapacitou 20 lůžek .
Cena od: 1 000 Kč
Město: Telč

Hotel Černý Orel

Hotel Černý Orel je po celkové rekonstrukci a modernizaci zařazen do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. S nabídkou 56 lůžek je největším ubytovacím zařízením v Telči a jako jediný je schopen ubytovat větší skupiny organizovaného cestovního ruchu.
Cena od: 1 200 Kč
Město: Telč

Hotel Celerin

Hotel Celerin v Telči naleznete v samém srdci historického města, které je zapsáno do seznamu kulturních památek UNESCO.
Cena od: 1 530 Kč
Město: Telč

Stránky

Přihlásit se k odběru Telč