Střední Morava

Penzion Diana

Cena od:
Soukromí penzion v centru lázní Teplice nad Bečvou, poskytujeme ubytovací a restaurační služby pro soukromé osoby i pro firmy. Zajišťujeme relaxační, rekondiční i wellness akce za smluvní ceny.
Město: Hranice na Moravě

Ubytovna Archa

Cena od: 110 Kč
Město: Hranice

Hotel Romže

Hotel a Restaurant Romže, Prostějov Držovice Nabízí ubytování v hotelu na okraji Prostějova v klidném prostředí. Součástí hotelu je stylová restaurace s  domácí kuchyní a letní zahradou a grilem. V našem zařízení jsme schopni uspořádat různé společenské akce , svatby, firemní školení včetně pronájmu salonku i celého zařízení, rauty, oslavy a jiné.Hotel a jeho zařízení a pokoje byly koncem roku 2012 kompletně zrekonstruovány a zařízeny novým vybavením.
Cena od: 280 Kč
Město: Prostějov

Western Steak House Kojetín

Stylová restaurace a ubytování za dobré ceny v nově zrekonstruovaném měšťanském domě nedaleko Kroměříže, Prostějova, Přerova, Chropyně a Tovačova. V letních měsících nabízíme příjemné posezení na letní zahrádce s možností hry dětí na naší zahradě.
Cena od: 330 Kč
Město: Kojetín

Ubytovna Oáza

ubytovna Oáza nabízí kromě ubytování v dvou nebo čtyřlůžkových pokojích s vlastním WC a koupelnou, taktéž parkoviště a možnost úschovy jízdních kol. V posledním poschodí je k dispozici stylová hospůdka s vyhlídkovou terasou.
Cena od: 340 Kč
Město: Otrokovice

Ubytovna a hospůdka U Hájku

Cena od: 360 Kč
Město: Hustopeče nad Bečvou

Květinová restaurace a hotel Barborka

Levné ubytování,teplé jídla po celý den a příjemný pobyt. Hranice na Moravě, 390 Kč/osoba
Cena od: 390 Kč
Město: Hranice 4 - Drahotuše

Hotel Avion

Hotel Avion v Prostějově je situován v klidné části centra města. 20 pokojů (54 lůžek) našeho hotelu je vybaveno koupelnou se sprchovým koutem, toaletou, telefonem, TV , SAT TV. 6 pokojů (13 lůžek) s příslušenstvím na patře. V celé budově je našim hostům umožněno bezdrátové připojení k internetu (WiFi). Naše restaurace se vyznačuje výbornou kuchyní a zajišťováním kvalitních gastronomických služeb, včetně vegetariánské stravy. K dispozici je Sport Bar, herna a zahradní restaurace. Protože se jedná o hotel Avion s rodinou tradicí, poskytneme Vám nebývale klidný a příjemný pobyt.
Cena od: 400 Kč
Město: Prostějov

Hotel Valáškův grunt

Cena od: 450 Kč
Město: Bouzov

Penzion Zlatý Hrozen

Penzion Hrozen se nachází v samém srdci města Kroměříže. Nabízí ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích, které jsou standardně vybaveny sociálním zařízením, televizí, minibarem a internetem přes Wifi. V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně. Těšíme se na brzkou shledanou v našem PENZIONU HROZEN.
Cena od: 580 Kč
Město: Kroměříž

Stránky

Přihlásit se k odběru Střední Morava