Slovácko

Ubytovna Orlovna

Naše turistická ubytovna Orlovna Vám nabízí celoroční ubytování v historické části města Uherské Hradiště, přímo na Mariánském náměstí.
Cena od: 260 Kč
Město: Uherské Hradiště

FONTÁNA Hotel Luhačovice

Hotel s celoročním provozem je situován v krásném prostředí lesoparku v údolí říčky Olšavy, v blízkosti lázeňského centra a Luhačovické přehrady.
Cena od: 350 Kč
Město: Luhačovice

Miroslav Janeček Penzion Pod Vápenkami

Nově otevřený penzion s apartmány leží přímo na vinařské ztezcena úpatí Bílých Karpat (CHKO), objekt v uzavřeném areálu a klidném prostředí s  parkováním (karavany, osobní auta, motorky apod.) i pod zastřešením. Na velké travnaté ploše nabízíme možnost sportování grilování, nebo opékání na ohni , či postavení stanu.
Cena od: 390 Kč
Město: Sudoměřice

Hotel Pohoda

Hotel Pohoda najdete v krásném a klidném prostředí pohůří Kralického Sněžníku a to přímo na náměstí Starého Města pod Sněžníkem. Hotel je zaměřen na zimní, letní a na kongresovou turistiku.
Cena od: 400 Kč
Město: Staré Město

Penzion Zámeček

Penzion Zámeček leží v zámecké oboře zámku Nový Světlov v Bojkovicích v docházkové vzdálenosti od centra a vlakového nádraží. Nabízí plně vybavené apartmány pro 2 až 4 osoby. /kapacita objektu 62 lůžek /.Poloha penzionu nabízí možnost ke strávení volného času v klidném a čistém prostředí,lehká dostupnost obchodních a restauračních objektů, napojení na cyklo a turistické stezky v Bílých Karpatech, výhodná poloha na hranicích se Slovenskem umožňuje lehkou dosažitelnost sousedních zemí /Slovensko,Rakousko,Maďarsko /
Cena od: 400 Kč
Město: Bojkovice

Penzion u Holuba

Ubytovani v rodinnem Penzionu u Holuba v Hradcovicich. Penzionu, kde jsou rodiny s detmi vitany. Nas nove zrekonstruovany penzion s 10ti mezonetovymi apartmany s celkovou kapacitou 50ti luzek, v centru malebne obce Hradcovice, vzdalene 17km od lazenskeho mesta Luhacovice, 10km Uh.Hradiste, kde se nachazi nove aquacentrum a 4km Uh.Brodu, kde se nachazi tez nove aquacentrum. Prekrasne okoli Slovacka je mozne vyuzit k pesi turistice, cykloturistice.
Cena od: 436 Kč
Město: Hradčovice

Penzion U Černého potoka

V Penzionu U Černého potoka je pro Vaše pohodlí připraveno 11 pohodlně vybavených pokojí z koupelnou a toaletou. Na každém pokoji, ale i v celém objektu funguje bezdrátové připojení k internetu. Nabízíme pobyty se snídaní i s polopenzí. Úschovna sportovních potřeb zdarma.
Cena od: 450 Kč
Město: Nová Lhota

Penzion Hermína

Rodinný penzion,který se nachází v klidné části jihomoravského města Veselí nad Moravou nedaleko jeho centra,Vám nabízí příjemné ubytování v moderně vybavených nekuřáckých pokojích hotelového typu.Rádi u nás přivítáme jak rodiny s dětmi,seniory,turisty a cykloturisty,kteří chtějí poznat náš region,tak firmy a obchodní cestující,kteří k nám přijíždějí za prací a teambuildingem.
Cena od: 480 Kč
Město: Veselí nad Moravou

Penzion a zahrádka "U Kulky"

Náš rodinný penzion nabízí ubytování v centru slováckého Kyjova v nadstandartně vybavených apartmánech. Je situován v krásné zahradě s hřištěm pro děti.
Cena od: 500 Kč
Město: Kyjov

PENZION ARIANA

Penzion se nachází v samém centru Moravského Slovácka - v Uherském Hradišti - Starém Městě. V Penzionu se nachází pokoje se sprchou, vířivou vanou, ale i ojedinělý apartmán s vyhřívaným bazénem 4x12m, saunou a malou exotikou přímo u bazénu. /opice, piraně, želvy, plazy apod./
Cena od: 550 Kč
Město: Uherské Hradiště

Stránky

Přihlásit se k odběru Slovácko