Příbram

Penzion Janov

Penzion Janov

Penzion Janov nabízí ubytování pro 12 osob v 5 pokojích. Všecny pokoje mají své vlastní sociální zařízení. Společenská místnost s krbem, kulečníkem, šipkami. Zařízená kuchyně pro vlastní vaření. venkovní posezení s krbem-grilem. Janov - Sedlčany, 300 Kč/osoba
Cena od: 300 Kč
Město: Sedlčany

Penzion Rafanda

Nabízíme Vám příjemné ubytování v soukromém penzionu se zahradou na okraji klidné vesničky Láz s výhledem na brdské lesy. Nelekejte se názvu „RAFANDA“, takhle již nazývali starousedlíci horní část obce Lázu.
Cena od: 500 Kč
Město: Láz

Penzion Kamejk

Penzion Kamejk se nachází na pravém břehu Vltavy přímo nad obcí Kamýk nad Vltavou, 20 km od Příbrami, 60 km od Prahy, 14 km od Orlické přehrady.
Cena od: 590 Kč
Město: Kamýk nad Vltavou

Hotel SOLENICE***

Hotel Solenice*** se nachází přímo nad hrází Orlické přehrady. Celkem 39 dvoulůžkových pokojů, 6x apartmán, 2x bezbarierový pokoj. Školící sál 100+100 míst, 2x salonky.
Cena od: 650 Kč
Město: Solenice

Hotel Zelený strom

Hotel Zelený Strom se nachází ve středočeském městě Hořovice, které leží na rozhraní Křivoklátských lesů, Českého Krasu a Podbrdska.
Cena od: 650 Kč
Město: Hořovice

ERMI HOTEL

Hotel Ermi je nově zrekonstruovaný hotel s příjemnou rodinnou atmosférou, situovaný v krásném přírodním prostředí Brdské vrchoviny pod lesem „ Slonovcem“ s výhledem na bájný vrch Plešivec.
Cena od: 1 350 Kč
Město: Jince

Equitana Hotel Resort

Equitana Hotel Resort Vám nabízí komfortní a velmi příjemné hotelového pokoje. Můžete si vybrat z několika typů 51 pokojů a apartmánů, které jsou v kategorii 3* a 4* s celkovou kapacitou 132 lůžek. K dalšímu vybavení hotelu patří příjemná resturace se zimní zahradou, letní terasou, kongresové salonky, wellness centrum, dětské hřiště, jízdárna a řada dalších sportovišť.
Cena od: 1 600 Kč
Město: Březnice
Přihlásit se k odběru Příbram