Písek

Chata Živec

Chatu Živec najdete v překrásném prostředí Píseckých hor, hluboko v lesích, asi 300 m od rozhledny Jarník, která se tyčí nad městem Písek. Z centra města je chata vzdálena 4 km.
Cena od: 260 Kč
Město: Písek

Penzion Nevada

Levné ubytování v jedno až pěti lůžkových pokojích v historickém centru města Písek 300m od řeky Otavy nabízí Penzion Nevada.
Cena od: 490 Kč
Město: Písek

Hotel CADILLAC

Hotel Cadillacje situován v centru města Písek, jen kousek od Kamenného mostu. Každoročně se sem hosté rádi vrací nejen kvůli příjemnému ubytování za rozumnou cenu, ale i kvůli možnostem sportovního i kulturního vyžití.
Cena od: 570 Kč
Město: Písek

Hotel OTAVARENA

Hotel Otavarena se nachází v klidném prostředí městského sportovního areálu a v těsném sousedství řeky Otavy v Písku
Cena od: 670 Kč
Město: Písek

INTERHOTEL AMERICA ****

INTERHOTEL AMERICA **** - Parník plující mořem Píseckých lesů s panoramatickým výhledem na město Písek. Ubytování v plně vybavených apartmánech a pokojích s terasami. V ceně pobytu vstup do wellness centra, hlídané parkoviště, internet. Bazén s protiproudem, barem a letní terasou, sauna, posilovna, masáže, tenis. Restaurace, bar, zimní zahrada, letní terasa, salonky.
Cena od: 980 Kč
Město: Písek

Rekreační zařízení NOVÝ DVŮR

Nově zrekonstruovaný jihočeský statek v obci Hosty, slouží jako rekreační areál. Stojí na samotě v malebném údolí na soutoku řek Lužnice a Vltavy nedaleko města Týn nad Vltavou.
Cena od: 980 Kč
Město: Hosty

Hotel "U Kapličky"

Náš hotel si vás získá svou rodinnou atmosférou, příjemným prostředím a profesionálními hotelovými službami. Nabízíme kvalitní ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích se standardním i nadstandardním vybavením. Součástí nabídky jsou i apartmány a bezbariérový dvoulůžkový pokoj.
Cena od: 1 200 Kč
Město: Písek

Hotel VILLA CONTI

Hotel Villa Conti *** je umístěna v oáze klidu píseckých lesů v těsném kontaktu s městem. Villa Conti je v kategorii vyšší střední třídy ubytování a služeb typu Garni se snídaněmi formou švédských stolů.
Cena od: 1 400 Kč
Město: Písek

Chalupa Obora

Stylová chalupa po kompletní rekonstrukci v Jižních Čechách u Písku, v malé vesničce u rybníků a lesů. Zvlášť vhodná pro astmatiky - v blízkosti klimatické lázně Vráž u Písku. Ideální pro cyklistiku, rybaření (Otava, Vltava, Lomnice), houbařský ráj.
Cena od: 1 400 Kč
Město: Cerhonice

Hotel BIOGRAF

Hotel Biograf z kategorie **** se nachází v jižní části České Republiky ve městě Písek. Hotel Biograf s kavárnou, restaurací, konferenčními místnostmi, salonkem a saunou byl otevřen v květnu roku 2006 a zakládá si na vynikajících službách, skvělé kuchyni, ale i na duchu místa, na kterém stával jeden z nejstarších stálých kinematografů ve starobylém Písku.
Cena od: 1 550 Kč
Město: Písek

Stránky

Přihlásit se k odběru Písek