Pelhřimov

PENZION HORY

Cena od: 330 Kč
Město: Proseč pod Křemešníkem

Penzion Častrov

Penzion se nachází v malebném kraji Vysočina poblíž měst Pelhřimov a Jindřichův Hradec. Autobusová zastávka 10m od objektu s možností dopravy směr Pelhřimov a JH.
Cena od: 345 Kč
Město: Častrov

Hotel Na Kocandě

V malebné krajině západní části Českomoravské Vysočiny se nachází Hotel Na Kocandě.
Cena od: 430 Kč
Město: Želiv

Gurmania Hotel

Gurmania Hotel se nachází v srdci Vysočiny, v malebném okolí Pelhřimova, na začátku obce Starý Pelhřimov. Najdete nás pouze od 15 km od dálnice D1 Praha - Brno (exit 90 - Humpolec). Uprostřed Česka, snadno dosažitelné ze všech stran. V květnu 2009 jsme obdrželi titul "Hospůdka Roku 2009". K naší Top nabídce patří steaková karta s 11 druhy steaků. Mezi novinky restaurace Gurmania patří pokrmy podávané na dýkách, zavěšených špízech, měděných kotlíkách, na pánvičkách a to celé na exkluzivních prknech. Smyslem naší práce je, abyste si u nás odpočinuli od všedního stesu a shonu.
Cena od: 550 Kč
Město: Pelhřimov

Rekreační areál Těchobuz

Areál se skládá z hlavní budovy, apartmánů, altánu, hřiště, zahrady. Nabízíme ubytování v šesti apartmánech s celkovou kapacitou 24 lůžek. K dispozici je společenská místnost vhodná pro pořádání firemních či rodinných akcí s kapacitou 24 míst.
Cena od: 550 Kč
Město: Těchobuz

Hotel Slávie

Cena od: 1 020 Kč
Město: Pelhřimov

Ubytování Dolní Kladiny

Ubytování se nachází v krásné přírodě uprostřed Českomoravské vrchoviny, na hrázi rybníka Dolní Kladiny. Zde můžete strávit pobyt bez ruchů velkoměsta, klidnou rodinnou dovolenou u vody. V naší nabídce máme relaxační pobyty, či zdravotní dovolenou s masážemi a poradnou pro zdravý životní styl. Chata i dům nabízí ubytování pro 2 až 10 osob. Těšíme se na setkání s Vámi !
Cena od: 1 357 Kč
Město: Pelhřimov

Ubytování Squash Pelhřimov

Cena od: 1 500 Kč
Město: Pelhřimov
Přihlásit se k odběru Pelhřimov