Ostravsko - Slezsko

Zámek Zábřeh Ostrava

Zámek Zábřeh představuje výjimečný soulad minulosti a přítomnosti. Zdejší tvrz se poprvé písemně připomíná již v roce 1529. Původní renesanční zámek pak přešel z rukou šlechty do rukou církve, až v minulém století zcela ztratil na důstojném významu. Tři roky usilovné a precizní práce nejen zachránily kulturní památku, ale vrátily ji historii jako živý objekt, nabízející svým hostům nevšední zážitky v nevšedním prostředí.
Cena od: 0 Kč
Město: Ostrava

Clarion Congress Hotel Ostrava

Cena od: 0 Kč
Město: Ostrava

HOTEL GODULA

Hotel se nachází v malebné ,turistické vesničce Komorní Lhotce.Je tu spousta cyklostezek,turistických tras.Možnost koupaní,jízdárna,sauna,....
Cena od: 230 Kč
Město: Komorní Lhotka

Nerudova 23

Našim hostům nabízíme příjemné ubytování v nově zrekonstruované budově, kde mohou strávit chvíle odpočinku při jejich toulkách po Ostravě a jejím okolí. Samozřejmě u nás také rádi přivítáme firmy, či jejich zaměstnance, kteří jezdí do Ostravy za prací. Také Ti u nás naleznou příjemné zázemí v době, kterou musejí trávit mimo svůj domov. Těšíme se na Vaši návštěvu!!!
Cena od: 330 Kč
Město: Ostrava

Ubytovaní v soukromí u Drdů-Nový Jičín

Ubytovaní v soukromí u Drdů - nabízí čisté a příjemné ubytování ve čtyřech schodně vybavených ubytovacích apartmánech v podkroví a přízemí rodinného domu v klidné vesničce Šenov u Nového Jičína.
Cena od: 350 Kč
Město: Šenov u Nového Jičína

Penzion a Kavárna U Holubů Nový Jičín

Rodinný penzion v historickém centru Nového Jičína s cenami od 350 Kč za noc. Mimo penzion ale také v centru města nabízíme ubytování pro pracovníky. Ceny dle počtu pracovníků a délky pobytu.
Cena od: 350 Kč
Město: Nový Jičín

Ubytovna "NA LESNÍ"

Ubytovna na Lesní nabízí kapacitu 46 lůžek v 11 dvoulůžkových, 4 třílůžkových a 3 čtyřlůžkových pokojích. 1 dvoulůžkový pokoj je přizpůsoben pro tělesně postižené návštěvníky.
Cena od: 350 Kč
Město: Nový Jičín

Penzion Tarem

Srdečně Vás zveme k návštěvě rodinného Penzionu Tarem, který se nachází v Těrlicku, v těsné blízkosti Těrlické přehrady. Penzion a jeho okolí nabízí širokou možnost vyžití v letních i zimních měsících. Ubytovat se můžete v 12 dvou, tří, čtyř i sedmilůžkových pokojích s celkovou kapacitou 40 lůžek. Z nichž většina disponuje prostornou terasou.
Cena od: 390 Kč
Město: Těrlicko

Penzion RAKETA BOWLING

Penzion v Opavě, který nabízí útulné ubytování s klimatizací, televizí a WiFi připojením za slušnou cenu.
Cena od: 540 Kč
Město: Opava

Parkhotel Opava

Cena od: 550 Kč
Město: Opava

Stránky

Přihlásit se k odběru Ostravsko - Slezsko