Nové Město na Moravě

Chalupa U Houdků

Chalupa se nachází v malebné krajině Vysočiny v obci Lísek. Chalupu si můžete pronajmout na víkendy, celotýdenní pobyty, prázdniny. Cena 250 Kč/osoba
Cena od: 250 Kč
Město: Lhota 51

Hotel ARTIS

Nově zrekonstruovaný hotel blízko vlakového nádraží, Nové Město na Moravě, cena 350 Kč/osoba
Cena od: 350 Kč
Město: Nové Město na Moravě

Hotel Radešín

Hotel Radešín se nachází v malebné oblasti Českomoravské vrchoviny asi 15 kilometrů od Žďáru nad Sázavou v obci Radešín. Hotel Radešín nabízí pokoje s vlastním sociálním zařízenim, restauraci, a ve spolupráci s Balónovým Zámkem pořádá vyhlídkové lety horkovzdušným balónem. Okolí obce nabízí pěší turistiku, cykloturistiku, koupání a houbaření.
Cena od: 360 Kč
Město: Radešín

Penzion Borovnice

Penzion Borovnice *** se nachází v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny v obci Borovnice u řeky Svratky (7 km od města Polička). Oblast je vhodná pro rybaření, pěší i cykloturistiku, zimní sporty (běžecké i sjezdové lyžování) a houbaření. Je možno si objednat jízdu na koni - i pro začátečníky (v blízké obci).
Cena od: 390 Kč
Město: Jimramov

Penzion U Dvojice

Náš penzion najdete v obci Olešná, spadající pod obec Nové Město na Moravě. Vzdálenost od centra Nového Města je 5km a od areálu Zlatá lyže 8 km. Ideální poloha pro běžecké lyžování i návštěvy sportovních podniků nejvyšší světové úrovně.
Cena od: 440 Kč
Město: Nové Město na Moravě

Apartmán v Novém Městě na Moravě

Nově zrekonstruovaný a kompletně vybavený apartmán pro 4 osoby (2+1) v centru Nového Města na Moravě.
Cena od: 450 Kč
Město: Nové Město na Moravě

Panský dům Vříšť

Hledáte penzion na Vysočině? Penzion Panský dům Vříšť se nachází na Vysočině v blízkosti Nového Města na Moravě v Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Penzion nabízí ubytování, možnost stravování v restauraci, vnitřní bazén. V okolí penzionu lze v létě provozovat pěší turistiku, cykloturistiku a v zimě lyžování. Penzion i restauraci si také můžete pronajmout na soukromé oslavy, školení nebo kurzy. K dispozici je i společenská (výuková) místnost.   Hledáte prostory vhodné pro školení na Vysočině? Prostory pro různé formy doplňování znalostí profesních -  semináře, kurzy, přednášky. Prostory pro doplňování znalostí a dovedností osobních - kurzy asertivity, školení počítačové gramotnosti, umělecké kurzy. Penzion Panský dům Vříšť na Vysočině vám nabízí alternativní využití prostor podle vašich požadavků a přání.
Cena od: 650 Kč
Město: Sněžné

Hotel Horní Dvůr

Hotel Horní Dvůr - relaxace a odpočinek na jednom místě za skvělé ceny.
Cena od: 1 100 Kč
Město: Nové Město na Moravě

Hotel PANSKÝ DŮM

Dovolujeme si Vás pozvat do nově zrekonstruovaného rodinného hotelu Panský dům. Tato historická budova ze 17. století vždy sloužila jako centrum společenského dění města. Přesvěčte se, že je tomu tak i v současnosti a pokud hledáte ubytování v Novém Městě na Moravě, zastavte se u nás. Čeká Vás příjemné prostředí stylově zařízených luxusních apartmánů a útulně vybavených pokojů, vstřícná obsluha a čerstvý vzduch Žďárských vrchů. Obrovskou předsností našeho hotelu je jeho využitelnost pro rodiny s dětmi. Jsme součástí projektu a vlastníme certifikát Cyklisté vítáni. Hotel Panský dům se nachází v srdci Vysočiny, ve městě významných českých sochařů a centru zimních sportů, v Novém Městě na Moravě.
Cena od: 1 150 Kč
Město: Nové Město na Moravě

Chalupa U Popelků

Chalupa "U Popelků" se nachází v Jiříkovicích na Českomoravské Vysočině asi 4 km od Nového Města na Moravě. Pokud hledáte ubytování v Novém Městě na Moravě a jeho okolí a jste nejenom sportovní nadšenec, je naše chalupa ideální volbou! Nachází se 1,5 km od sjezdovky Ski Snow Park se sedačkovou lanovkou na Harusově kopci a 2 km od lyžarského areálu u Ski hotelu u Nového Města na Moravě.
Cena od: 1 500 Kč
Město: Nové Město na Moravě

Stránky

Přihlásit se k odběru Nové Město na Moravě