Mikulov

Apartmány Pohoda

Apartmán Pohoda

Ubytování v nově vybudovaných nástavbách nad vinnými sklepy v obci Nový Přerov v regionu Mikulovsko. Apartmány mají každý svou kuchyň, soc.zařízení (sprch.kout, wc, umyvadlo), přilehlou terasu a ohniště nebo gril.
Cena od: 350 Kč
Město: Nový Přerov 62

Pálavské Vinohrady

Ubytování se nachází v centrální části obce PavlovJedinečná poloha apartmánů umožňuje výjimečný výhled na zříceninu hradu Děvičky a Mušovské jezero. Apartmány jsou určeny pro dvě, tři nebo čtyři osoby. Každý z nich je vybavený vlastním sociálním zařízením s koupelnou. Pro teplé večery je k dispozici venkovní posezení na balkonech. Apartmány jsou vhodné pro rodinné dovolené s dětmi a přáteli.
Cena od: 380 Kč
Město: Pavlov

Ubytovna Pavlov

Levné ubytování Pálava a Pavlov, Ubytovna Pavlov, poskytuje nejlevnější ubytování na Pálavě od 195 Kč/noc. Ubytovna je ideální pro všechny, kteří si chtějí za rozumné peníze užít vinařskou vesničku Pavlov se spoustou vinařských sklípků, ochutnávek, vinařských akcí. Svůj azyl zde nachází turisté a cykloturisté, kteří mají v okolí k dispozici velké množství cyklostezek, turistických a vinařských stezek a nadosah Lednicko-valtický areál či perlu jižní Moravy městečko Mikulov s dominantami Svatého kopečku a Mikulovského zámku. Díky nedalekému Yacht Clubu zde najdou zázemí i milovníci vodních sportů především jachtaři, surfaři a kiteři. Mušovské jezero samozřejmě láká i rybáře! Zvýhodněná cena pro větší skupiny určitě zaujme školy, cestovní kanceláře a firemní kolektivy. Pálava je oblíbenou destinací pro školní výlety nebo pro firemní akce. Ubytovna je vhodná například i pro ubytování zaměstnanců firem, kteří v okolí Pálavy realizují stavby, dodávky technologií či pomáhají při podzimním sběru hroznů.
Cena od: 390 Kč
Město: Pavlov

Hotel Niké

Penzion se nachází pod Svatým kopečkem v rekonstruovaném patrovém domě z roku 1884, 200 metrů od centra města.
Cena od: 500 Kč
Město: Mikulov

Penzion ZELENÝ STROM

Náš penzion Zelený strom najdete v klidné části města Mikulova , asi 10 minut pěší chůze od centra města…
Cena od: 500 Kč
Město: Mikulov

Pension Sebastian

Cestujete po jižní Moravě? Zajímají vás krásy Pálavy, vinařství a víno? Nebo jen Mikulovem projíždíte? Pension Sebastian vám nabízí moderní ubytování za výhodnou cenu.
Cena od: 590 Kč
Město: Mikulov

Penzion Panorama

Zrekonstruovali jsme objekt nedaleko centra malebného městečka na jihu Moravy, v těsné blízkosti hranice s Rakouskem. Budete bydlet v naprosto klidné zóně pod jednou z dominant města - svatý Kopečkem. Z oken penzionu uvidíte okouzlující panorama Mikulova.
Cena od: 600 Kč
Město: Mikulov

Hotel Drnholec

Letní akce v hotelu Drnholec! Týdenní pobyt za zvýhodněnou cenu. Dvoulůžkový pokoj s polopenzí za 1000,- Kč denně. Hotel Drnholec nacházející se na jižní Moravě na řece Dyji v blízkosti rakouských hranic. Malý rodinný hotel s příjemnou atmosférou, v chladných měsících posezení u krbu v baru, restaurace s moravskou i mezinárodní kuchyní, moravská vína. Vinný sklípek, zasedací místnost, parkování v areálu hotelu. Členem programu Cyklisté vítáni. Domácí zvířata povolena. Wifi v hotelu.
Cena od: 600 Kč
Město: Drnholec

HOTEL MAROLI MIKULOV

Pohodlný tříhvězdičkový Hotel MBZM v Mikulově Vám nabízí komplexní služby, ať už přijíždíte soukromě či služebně, na jednu noc nebo na delší pobyt.
Cena od: 650 Kč
Město: Mikulov
Hotel Galant Mikulov

Hotel Galant ****

Luxusní hotel spojený s degustační galerií, vinařstvím a kongresovým centrem. Ubytování v samotném historickém centru Mikulova přímo pod Svatým Kopečkem.
Cena od: 750 Kč
Město: Mikulov

Stránky

Přihlásit se k odběru Mikulov