Mariánské Lázně

Aparthotel Villa Hany

Pension Villa Hany leží ve vilové čtvrti v Mariánských Lázních. Poblíž pensionu je přírodní koupaliště Lido, možnost pěších i cyklistických výletů v rovinné zalesněné krajině.
Cena od: 495 Kč
Město: Mariánské Lázně

Pension STYL

Rodinný pension se nachází na klidném místě 3 km od Mariánských Lázní.
Cena od: 500 Kč
Město: Drmoul

Villa Marion

Vítejte na stránkách rodinného penzionu Villa Marion v Mariánských Lázních. Jsme penzionem s dlouhou tradicí a najdete nás blízko centra, v klidné vilové čtvrti, která navazuje na lázeňské parky a místní léčivé prameny. Nabízíme příjemné prostředí a kvalitní ubytování se snídaní za dobrou cenu. Rádi poradíme kam za kulturou, sportem či relaxací v lázních. Těšíme se na Vaši návštěvu!
Cena od: 600 Kč
Město: Mariánské Lázně

Villa Meteor

Villa Meteor se nachází v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les v samém srdci rekreačního areálu.
Cena od: 630 Kč
Město: Mariánské Lázně

Hotel PELIKAN

Rodinný hotel je umístěný v luxusní čtvrti Mariánských Lázních. Hotel se nachází 2 km od centra města a 3 km od lázeňské kolonády a zpívající fontány.
Cena od: 645 Kč
Město: Mariánské Lázně

Pension Im Garten

Pension se nachází v klidné části Mar.Lázní v dostupnosti veškeré hromadné dopravy.Jedná se o příjemnou lokalitu a vzdálenost do centra je asi 20minut pěší chůze.
Cena od: 660 Kč
Město: Mariánské Lázně

Hotel Poštovní dvůr

Hotel leží v samém centru města Mariánské Lázně nedaleko lázeňských parků a hlavní kolonády. Hotel má vlastní parkoviště.
Cena od: 750 Kč
Město: Mariánské Lázně

Pension Villa Eva

Villa Eva je umístěn v klidném prostředí Mariánských Lázní, v těsné blízkosti krásných lázeňských parků jen 10 minut chůze od hlavní lázeňské kolonády.
Cena od: 750 Kč
Město: Mariánské Lázně

Lázeňský hotel Zlatá Koruna

Rodinný hotel v samotném srdci Mariánských Lázní 100 metrů od Hlavní kolonády nabízí klidný pobyt plný relaxace a je vhodný i pro ty nejmenší. Vítáni jsou i domácí mazlíčci. Atraktivní poloha hotelu nabízí komfortní a dostupné ubytování pro hosty s individuální či příspěvkovou léčbou.
Cena od: 850 Kč
Město: Mariánské Lázně

Haná

Nabízíme Vám příjemné ubytování v hotelu rodinného typu, který je umístěn v klidném prostředí Mariánských Lázní, přesto na hlavní třídě v těsné blízkosti krásných parků.
Cena od: 890 Kč
Město: Mariánské Lázně

Stránky

Přihlásit se k odběru Mariánské Lázně