Lednicko - Valticko - Pálava

PATRIA Kobylí

Jedná se o nově zrekonstruované ubytování v prostorách obchodní společnosti.
Cena od: 350 Kč
Město: Kobylí
Apartmány Pohoda

Apartmán Pohoda

Ubytování v nově vybudovaných nástavbách nad vinnými sklepy v obci Nový Přerov v regionu Mikulovsko. Apartmány mají každý svou kuchyň, soc.zařízení (sprch.kout, wc, umyvadlo), přilehlou terasu a ohniště nebo gril.
Cena od: 350 Kč
Město: Nový Přerov 62

Pálavské Vinohrady

Ubytování se nachází v centrální části obce PavlovJedinečná poloha apartmánů umožňuje výjimečný výhled na zříceninu hradu Děvičky a Mušovské jezero. Apartmány jsou určeny pro dvě, tři nebo čtyři osoby. Každý z nich je vybavený vlastním sociálním zařízením s koupelnou. Pro teplé večery je k dispozici venkovní posezení na balkonech. Apartmány jsou vhodné pro rodinné dovolené s dětmi a přáteli.
Cena od: 380 Kč
Město: Pavlov

Ubytovna Pavlov

Levné ubytování Pálava a Pavlov, Ubytovna Pavlov, poskytuje nejlevnější ubytování na Pálavě od 195 Kč/noc. Ubytovna je ideální pro všechny, kteří si chtějí za rozumné peníze užít vinařskou vesničku Pavlov se spoustou vinařských sklípků, ochutnávek, vinařských akcí. Svůj azyl zde nachází turisté a cykloturisté, kteří mají v okolí k dispozici velké množství cyklostezek, turistických a vinařských stezek a nadosah Lednicko-valtický areál či perlu jižní Moravy městečko Mikulov s dominantami Svatého kopečku a Mikulovského zámku. Díky nedalekému Yacht Clubu zde najdou zázemí i milovníci vodních sportů především jachtaři, surfaři a kiteři. Mušovské jezero samozřejmě láká i rybáře! Zvýhodněná cena pro větší skupiny určitě zaujme školy, cestovní kanceláře a firemní kolektivy. Pálava je oblíbenou destinací pro školní výlety nebo pro firemní akce. Ubytovna je vhodná například i pro ubytování zaměstnanců firem, kteří v okolí Pálavy realizují stavby, dodávky technologií či pomáhají při podzimním sběru hroznů.
Cena od: 390 Kč
Město: Pavlov

Penzion Večerka

Penzion se nachází nedaleko centra Lednice na klidném místě se zahradou sousedící s lednickým parkem, který je dále propojen se zámeckým parkem. Nabízíme vám ubytování na klidném místě s dostatkem soukromí jež vybízí nejen k příjemnému odpočinku, ale i k prožití aktivní dovolené. Penzion je nekuřácký (možno kouřit na dvorku či zahradě). Do Lázní Lednice je to od nás pěšky 5 minut. Parkování v areálu penzionu.
Cena od: 420 Kč
Město: Lednice

Zámecký penzion Rotunda

Cena od: 470 Kč
Město: Břeclav

Penzion U Halmů

Penzion U Halmů nabízí ubytování ve 2xdvoulůžkových, 3x třílůžkových pokojích a 1x apartmánu.
Cena od: 490 Kč
Město: Hustopeče

penzion Vinařský dvorek Velké Němčice

Vítejte v Penzionu VINAŘSKÝ DVOREK. Nabízíme Vám konfortní ubytování v apartmánech ve Velkých Němčicích. Rodinný vinařský penzion je nově vystavěn
Cena od: 490 Kč
Město: Velké Němčice

Penzion ZELENÝ STROM

Náš penzion Zelený strom najdete v klidné části města Mikulova , asi 10 minut pěší chůze od centra města…
Cena od: 500 Kč
Město: Mikulov

Hotel Niké

Penzion se nachází pod Svatým kopečkem v rekonstruovaném patrovém domě z roku 1884, 200 metrů od centra města.
Cena od: 500 Kč
Město: Mikulov

Stránky

Přihlásit se k odběru Lednicko - Valticko - Pálava