Kutná Hora

Ubytování - penzion villafilippa

Ubytování - penzion - levně v soukromí.
Cena od: 500 Kč
Město: Křesetice

Hotel Kréta

Rodinný Hotel Kréta se nachází v těsné blízkosti historického centra Kutné Hory v klidné části s výhledem do parku a na dominanty města.
Cena od: 700 Kč
Město: Kutná Hora

Penzion Centrum

Cena od: 700 Kč
Město: Kutná Hora

Penzion Dana Karásková

Rodinný pension,který se nachází cca10minut od historického centra.
Cena od: 900 Kč
Město: Kutná Hora

Garni hotel Na Havlíčku

Garni hotel Na Havlíčku se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v těsné blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.
Cena od: 990 Kč
Město: Kutná Hora

Hotel Mědínek Old Town

Hotel Mědínek Old Town*** se nachází v historickém centru města Kutná Hora, zapsaného do seznamu UNESCO. Hotel nabízí ubytování v 45 pokojích a 5 apartmá včetně bohaté snídaně a uvítacího horkého nápoje při příjezdu.
Cena od: 1 000 Kč
Město: Kutná Hora

Hotel U Vlašského dvora

Hotel U Vlašského dvora se nachází v historickém centru města Kutné Hory, v blízkosti centrálního náměstí, v postranní uličce vedoucí z náměstí k Vlašskému dvoru, dříve královské mincovně a jedné ze zdejších dominant a vyhledávaných turistických atrakcí.
Cena od: 1 190 Kč
Město: Kutná Hora

Hotel Vila U Varhanáře

Malý hotel v historickém centru Kutné Hory s nejkrásnějším výhledem na město a jeho památky. 12 pokojů ve standardu ***, terasa s výhledem. Parkování na ulici nebo na parkingu partnerského hotelu Opat, 3 minuty chůze. Vybavení pokoje : manželská nebo oddělené postele, koupelna, TV se satelitním příjmem, telefon, wifi v celém objektu zdarma, recepce dostupná 24 hodin denně z objektu hotelu Opat.
Cena od: 1 200 Kč
Město: Kutná Hora

Hotel Opat

Hotel Opat se nachází v centru města Kutná Hora a poskytuje dokonalý komfort.
Cena od: 1 200 Kč
Město: Kutná Hora

Apartmá Dostálovi

Apartmá v centru města, 5 minut chůze od chrámu sv. Barbory. Podkrovní prostor s výhledem do zeleně a na nejdůležitější památky.
Cena od: 1 250 Kč
Město: Kutná Hora

Stránky

Přihlásit se k odběru Kutná Hora