Kroměříž

Western Steak House Kojetín

Stylová restaurace a ubytování za dobré ceny v nově zrekonstruovaném měšťanském domě nedaleko Kroměříže, Prostějova, Přerova, Chropyně a Tovačova. V letních měsících nabízíme příjemné posezení na letní zahrádce s možností hry dětí na naší zahradě.
Cena od: 330 Kč
Město: Kojetín

Penzion Zlatý Hrozen

Penzion Hrozen se nachází v samém srdci města Kroměříže. Nabízí ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích, které jsou standardně vybaveny sociálním zařízením, televizí, minibarem a internetem přes Wifi. V ceně ubytování je zahrnuta i snídaně. Těšíme se na brzkou shledanou v našem PENZIONU HROZEN.
Cena od: 580 Kč
Město: Kroměříž

Motel Jerry

Motel Jerry nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a stylovou restauraci. Motel v letošním roce rozšíril nabídku o možnost parkování vozidel v krytých garážích před motelem.
Cena od: 700 Kč
Město: Hulín

Hotel Hvězda

Pokud Vás pracovní povinnost nebo volné dny zastihly v krásném historickém městě Kroměříž a máte v úmyslu zde přenocovat, rádi Vám poskytneme pohodlné v našem hotelu Hvězda.
Cena od: 850 Kč
Město: Kroměříž

Penzion Domov

Penzion Domov Kroměříž se nachází v měšťanském domě z roku 1899, který prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Situován je přímo v centru památkové rezervace města Kroměříž a nabízí Vám stylové ubytování pohodlí a klid. Je vhodný pro ubytování v Kroměříži během Vaší pracovní cesty, rodinné dovolené i pro dlouhodobý pobyt.
Cena od: 1 000 Kč
Město: Kroměříž

ČERNÝ OREL Hotel Penzion Pivovar Kroměříž

Komplex pivovaru s restaurací, penzionem a hotelem se nachází v historickém měšťanském domě situovaném v jádru historické Kroměříže, na Velkém náměstí. Dům je od roku 1958 chráněný jako kulturní památka. Komplex byl otevřen v prosinci 2009...
Cena od: 1 000 Kč
Město: Kroměříž

Hotel U zlatého kohouta

Hotel U zlatého kohouta Kroměříž Vítáme vás v hotelu U zlatého kohouta. Hotel se nachází na hlavním náměstí Kroměříže, městě historických památek, škol, umění a kultury , které je nazýváno "Hanáckými Aténami". Je vyhledáváno návštěvníky zejména pro bohatství památek. Kroměříž byla vyhlášena nejkrásnějším historickým městem České republiky za rok 1997. Komplex historických zahrad a Arcibiskupského zámku byl v prosinci 1998 zapsán do seznamu světového dědictví UNESCO. Město je dějištěm každoročních hudebních festivalů, výstav, odborných konferencí, sympozií a kongresů.Wellness centrumotevírací doba 16:00 - 22:00 Vířivá vana pro dvě osoby / sauna / ochlazovací bazének / max pro 4 osoby
Cena od: 1 000 Kč
Město: Kroměříž

Restaurant a penzion Excellent Kroměříž

Penzion nabízí ubytování v historické části města Kroměříže s hotelovými a pensionovými službami. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, telefonem, TV + sat, minibarem. Restaurace a vinný sklep. Finská sauna. Počítač, internet a parkování zdarma.
Cena od: 1 090 Kč
Město: Kroměříž

Hotel La Fresca

Nově otevřený hotel s kapacitou 14 pokojů umístění přimo v historickém centru Kroměříže - na Velkém náměstí.
Cena od: 1 200 Kč
Město: Kroměříž

Hotel Octárna

Hotel Octárna - oáza klidu v srdci Kroměříže. Hotel Octárna se nachází v centru historického města Kroměříž, jen několik minut chůze od kroměřížského zámku, v prostorách bývalého františkánského kláštera. V areálu Hotelu Octárna naleznete ucelený komplex stylového ubytování, příjemného posezení v restauraci, možnosti odpočinku v relax centru a v neposlední řadě bezpečného parkování v uzavřeném areálu.
Cena od: 1 390 Kč
Město: Kroměříž

Stránky

Přihlásit se k odběru Kroměříž