Kořenov

Hotel Příchovice

Náš horský hotel je situován na pomyslné hranici Krkonoš a Jizerských hor. V těsné blízkosti hotelu se nachází známý lyžařský areál Kořenov-Rejdice. Bližší okolí protíná několik tras, které v zimním období ocení především běžkaři. V létě je Kořenovsko oblíbenou destinací nejen pěších a cykloturistů, ale také motocyklistů, kteří zajisté ocení krásný povrch a mnoho klikatých zatáček. Ať přijedete obdivovat krásy Jizerek po vlastních, na kole, v autě či na motocyklu, náš hotel je vždy otevřen. Jizerské hory Vás vítají.
Cena od: 0 Kč
Město: Kořenov

Penzion Zelinka

Cena od: 200 Kč
Město: Kořenov

pension Karlos

Rodinný pension na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš nabízí ideální polohu pro letní sporty a turistiku a perfektní polohu pro zimní sporty. Výborná kuchyně a pěkný areál i s ubytováním zaručuje klidnou relaksaci a odpočinek.
Cena od: 320 Kč
Město: Kořenov

Penzion Kapitánka

Penzion Kapitánka se nachází v Jizerských horách na silnici spojující obce Horní Polubný a Kořenov.
Cena od: 365 Kč
Město: Kořenov

Apartmány Lestarka

Apartmány Lestarka se nachází v obci Kořenov, na pomezí Jizerských hor a Krkonoš, od Harrachova jsou vzdálené 4 km. Místo je ideální pro zimní i letní rekreaci - na kole i pěšky lze poznávat veškeré krásy Jizerských hor. Kořenov a jeho okolí skýtá velké množství turisticky zajímavých míst vhodných k návštěvě. V zimě je to lyžařské středisko, nabízející 7 vleků, jednu lanovou dráhu a přibližně 80 km upravovaných běžeckých stop v obci a okolí. Od jara do podzimu zde naleznou vyžití především turisté a cykloturisté. Jaro je na hranici Krkonoš a Jizerských hor překrásné a přímo láká k romantickým procházkám. Svoji rozlohou 55,67 km2 je Kořenov největší horskou obcí v Čechách.
Cena od: 450 Kč
Město: Kořenov

Chalupa Preisler

Samostatně stojící chalupa s neoploceným pozemkem v Příchovicích v Jizerských horách.
Cena od: 900 Kč
Město: Kořenov

Chata na Příchovicích

Horská rekreační chalupa pro 10 osob v Kořenově – Příchovicích na pomezí Jizerských hor a Krkonoš v nadmořské výšce 850 m na slunném místě s romantickými výhledy.
Cena od: 1 200 Kč
Město: Kořenov

Hotel Lesní chata ***

Tříhvězdičkový Hotel Lesní chata Kořenov se nachází v krásném prostředí obce Kořenov na hranici Krkonoš a Jizerských hor. Hotel je situován v malebné prřírodě s krásným výhledem na Krkonoše. Díky výhodné poloze je z Kořenova snadný přístup do významných zimních lyžařských středisek jak v Krkonoších, tak i v Jizerských horách.
Cena od: 1 210 Kč
Město: Kořenov
Přihlásit se k odběru Kořenov