Kolín

Pension Falconi ***

Kompletně stylově zrekonstruovaný dům z 30. let 20. století, nabízí komfortní cenově dostupné ubytování v centru města. Výhodná poloha v klidné části centra města, ca. 300m od Karlova náměstí.
Cena od: 590 Kč
Město: Kolín

Penzion Fitness a Wellness JBI

UBYTOVÁNÍ VE WELLNESS & FITNESS JBI ... a relaxaci budete mít celý den doslova na dosah.
Cena od: 650 Kč
Město: Kolín

Pension Pod Věží

Ubytování v centru Kolína v nově zrekonstuovaném domě starém více jak 500let. V sousedství chrámu sv.Bartoloměje a nedaleko židovské čtvrti. Kongresové vybavení, wellness, fitness.
Cena od: 790 Kč
Město: Kolín

Pension inspirace Kolín

Pension se nachází přímo v centru strarobylé části Kolína s parkovištěm u hotelu pro 40 aut. Pension je nekuřácký, všechny pokoje jsou klimatizované, na pokojích jsou sprchové kouty a na jednom pokoji je vana. K dispozici je na pensionu wifi. Pension se nachází v klidné části Kolína.
Cena od: 790 Kč
Město: Kolín

Pension a restaurant Harmonie

Pension Harmonie najdete v židovské čtvrti v Kolíně vzdálený pouhé  4 minuty chůze od centra města. K místnímu kinu, akvaparku a wellness centru se dostanete pěšky za 10 minut.
Cena od: 790 Kč
Město: Kolín

Pension Charlie***

Hostům nabízíme ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a jeden apartmán. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, minibarem, TV, SAT. Celý objekt je připojen k vysokorychlostnímu Internetu WIFI síť. K občerstvení hostů slouží kavárna v přízemí pensionu
Cena od: 800 Kč
Město: Kolín

HOTEL THERESIA

Hotel Theresia je architektonicky zajímavě řešený tříhvězdičkový hotel, který se nachází v historickém městě Kolín, svou polohou je vhodný pro realizaci obchodních cest, ale také místem, odkud je možné podniknout spoustu výletů za kulturními památkami. Hotel disponuje konferenčními sály, které jsou vhodné pro různá školení, konference, ale také pro rodinné oslavy a svatby. .
Cena od: 1 150 Kč
Město: Kolín

Chateau Kotěra

Hotel – restaurant Chateau Kotěra je lahůdkou pro všechny, kdo milují atmosféru z počátku 20. století. V zámku postaveném a dekorovaném zakladatelem české moderní architektury Janem Kotěrou je dnes luxusní hotel.
Cena od: 2 330 Kč
Město: Ratboř
Přihlásit se k odběru Kolín