Jindřichův Hradec

ubytování v chatě

ubytování v dřevěné chatě Vilémka

Dřevěná chata Vilémka (vč. elektřiny a teplé vody), ubytování v klidu a soukromí. 4 lůžka, kuchyňka, sociální zařízení. Jízda na koni, výroba keramiky, sportovní rybolov.
Cena od: 250 Kč
Město: Kardašova Řečice

Penzion Apartmány VALA

V chráněné krajinné oblasti Třeboňsko, v blízkosti městečka Stráž nad Nežárkou, v klidném prostředí lesoparku a romantické krajině u řeky Nežárky nabízíme rekreaci s možností aktivního odpočinku. Penzion je vhodným výchozím místem pro výlety do četných a nedalekých kulturně, historicky a turisticky zajímavých míst. Vhodné pro rodiny s dětmi, milovníky přírody, rybáře a cykloturisty.
Cena od: 300 Kč
Město: Stráž nad Nežárkou

Penzion Pístina

Penzion Pístina je situován v malebné krajině jižních Čech, v chráněné krajinné oblasti Třeboňska, která je uznanou biosférickou rezervací UNESCO. Nachází se v malé vesničce Pístina vzdálené 2 km od města Stráž nad Nežárkou.
Cena od: 320 Kč
Město: Pístina
Penzion, hlavní budova

Penzion Romantika

Pohodlné ubytování v jižních Čechách nedaleko Jindřichova Hradce. Příjemné apartmány, klid a soukromí v penzionu. Ceny kolem 400 Kč/osoba.
Cena od: 400 Kč
Město: Strmilov

Penzion IGA

Penzion IGA nabízí příjemné ubytování v centru krásného města Jindřichův Hradec.
Cena od: 440 Kč
Město: Jindřichův Hradec

Penzion Keramika

Cena od: 550 Kč
Město: Jindřichův Hradec

Hotel VAJGAR

Hotel Vajgar se nachází v centru historického města Jindřichův Hradec.
Cena od: 550 Kč
Město: Jindřichův Hradec

Hotel Artaban

Hotel Artaban**** je nově postavený, moderně vybavený  4* hotel, ležící v srdci malebného městečka Žirovnice, v krásném prostředí Českomoravské vrchoviny, přímo na hranicích Jihočeského kraje a kraje Vysočiny.
Cena od: 670 Kč
Město: Žirovnice

Penzion a restaurace U Tkadlen

Penzion u Tkadlen se nachází ve středověkých koželužských domech v romantickém prostředí podhradí jindřichohradeckého zámku na břehu řeky Nežárky.
Cena od: 720 Kč
Město: Jindřichův Hradec

CYKLOPENZION KASPER

Penzion***Kasper, Cyklopenzion Jindřichův Hradec nabízí celoroční rodinné ubytování hotelového typu v kompletně zařízených pokojích v centru města 50m od jindřichohradeckého hradu a zámku. Týdenní pobyty se slevou.
Cena od: 750 Kč
Město: Jindřichův Hradec

Stránky

Přihlásit se k odběru Jindřichův Hradec