Hustopeče

Penzion U Halmů

Penzion U Halmů nabízí ubytování ve 2xdvoulůžkových, 3x třílůžkových pokojích a 1x apartmánu.
Cena od: 490 Kč
Město: Hustopeče

penzion Vinařský dvorek Velké Němčice

Vítejte v Penzionu VINAŘSKÝ DVOREK. Nabízíme Vám konfortní ubytování v apartmánech ve Velkých Němčicích. Rodinný vinařský penzion je nově vystavěn
Cena od: 490 Kč
Město: Velké Němčice

Penzion Hustopeče

Penzion Hustopoče se nachází ve stejnojmenném městě poblíž Brna, ležícím na trase cyklistických vinařských stezek. Nabízí nejen samotné ubytování, ale i pobyt spojený s degustací moravských vín.
Cena od: 550 Kč
Město: Hustopeče

Penzion U Králíků

Rodinný penzion U Králíků s celoročním provozem  se nachází v Kurdějově, v malé  vinařské vesničce na jižní Moravě.  Jsme ve vzdálenosti pouhé  3 km od dálničního sjezdu ( Exit 24 ) dálnice D2 Brno - Bratislava.  Pro naše hosty máme připraveno 21 vkusně zařízených pokojů.   Disponujeme vlastním uzamykatelným parkovištěm pro bezpečné parkování aut přímo ve dvoře penzionu. Individuálním přístupem ke každému z hostů se snažíme vytvořit pocit domácí atmosféry, klidu a pohody.
Cena od: 700 Kč
Město: Kurdějov

Penzion Mlýn Bořetice

Penzion Mlýn se nachází ve vinařské obci Bořeticích a nabízí stylovou restauraci, školící místnost a vinotéku.
Cena od: 980 Kč
Město: Bořetice

HOTEL KRAVÍ HORA

Hotel Kraví hora je umístěn v krásném a klidném prostředí vinic místních vinařů.
Cena od: 1 080 Kč
Město: Bořetice

Wine Wellness Hotel Centro

Wine Wellness Hotel Centro **** se nachází v srdci jižní Moravy v Hustopečích. Malebná příroda s nesčetnými vinohrady je ideálním místem pro aktivní odpočinek (cyklistika, turistika). V blízkém okolí hotelu můžete navštívit zámek Lednice (UNESCO), Mikulov, Brno nebo Bratislavu.
Cena od: 1 590 Kč
Město: Hustopeče

Sklep Starovice

Stylová chalupa je objekt se 3 ložnicemi pro max. 12 osob, který se nachází se v lokalitě vinných sklepů ve Starovicích.
Cena od: 2 572 Kč
Město: Starovice
Přihlásit se k odběru Hustopeče