Havlíčkův Brod

Penzion Starr

Penzion Starr se nachází nedaleko centra Havlíčkova Brodu, nabízíme Vám ubytování v útulných dvou až čtyřlůžkových pokojích s výhledem na řeku Sázavu a okolí...
Cena od: 640 Kč
Město: Havlíčkův Brod

Penzion Hurikán

Město Havlíčkův Brod se nachází pouhých 19 km od dálnice D1. Dojedete k nám s použitím exitů Jihlava, Humpolec, Ledeč nad Sázavou nebo křížení silnic.
Cena od: 800 Kč
Město: Havlíčkův Brod

Hotel Brixen

Náš tříhvězdičkový Hotel Brixen se nachází v Havlíčkově Brodě, v klidné části města v blízkosti tahu Jihlava - Znojmo - Vídeň a dálnice D1.
Cena od: 890 Kč
Město: Havlíčkův Brod

Rusticana

Rusticana Havlíčkův Brod Nabízíme to, co hledáte - ubytování, motel, hotel, penzion, apartman, wellness, restaurace, stravování - přijďte se přesvědčit.
Cena od: 950 Kč
Město: Havlíčkův Brod

Hotel Slunce

Hotel Slunce se nachází v centru Havlíčkova Brodu u řeky Sázavy a nabízí perfektní zázemí i pohodlné ubytování za přijatelné ceny pro kongresovou turistiku - školení, prodejní akce ale rodinné a společenské oslavy.
Cena od: 1 090 Kč
Město: Havlíčkův Brod

Hotel U Zlatého Lva

Hotel U Zlatého lva je situován v historickém centru města Havlíčkův Brod na Havlíčkově náměstí. Hotel U Zlatého lva nabízí deset útulných pokojů s výjmečnou atmosférou a stylový restaurant s výbornou kuchyní.
Cena od: 1 150 Kč
Město: Havlíčkův Brod
Přihlásit se k odběru Havlíčkův Brod