Frýdek-Místek

Penzion U Lesa

Penzion U Lesa se nachází na okrajové části Frýdku Místku v klidné lokalitě u lesa, 5 min autem do centra. Penzion je veden v rodinném duchu. Hosté od nás odcházejí spokojeni a rádi se k nám vrací.
Cena od: 900 Kč
Město: Frýdek-Místek

Restaurace a penzion "U MÁMY"

Vítáme Vás... Nabízíme Vám ubytování ve 4 dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a možností přistýlky. Na pokojích je Wi-fi pro připojení k internetu.
Cena od: 1 000 Kč
Město: Frýdek-Místek

Penzion Pod Kašnou

Penzion pod kašnou se nachází na jednom z malebných náměstí v centru Frýdku-Místku v blízkém okolí Frýdeckého zámku.
Cena od: 1 100 Kč
Město: Frýdek-Místek

Penzion U Křivého psa

Stylový penzion z roku 1707 je vybaven dobovým nábytkem, který se dobře snoubí s komfortem. Vyhledáváte-li romantické prostředí jste na správném místě. 11 klimatizovaných hotelových pokojů nabízí vysokou úroveň ubytování a služeb.
Cena od: 1 100 Kč
Město: Frýdek-Místek

Pension La Rosa

Nově postavený objekt Pensionu La Rosa, dostavba městské památkové zóny ve Frýdku-Místku, centrum města, vlastní parkování, klimatizace, wi-fi,restaurace s mezinárodní kuchyní, salonek pro cca 25 osob, catering,letní zahrádka
Cena od: 1 100 Kč
Město: Frýdek-Místek

Hotel&Caffe Silesia

HOTEL & CAFFE SILESIA nově zrekonstruovaný hotel v historickém centru města situovaný do původních měšťanských domů ze 17. století hned vedle frýdeckého zámku. Hotel nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a třílůžkových pokojích a apartmánech pro 2 - 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny koupelnou (vana nebo sprcha) WC, TV, Sat, telefonem a bezdrátovým internetem, minibarem. Uváděná cena pokoje je včetně snídaně, připojení k internetu zdarma.
Cena od: 1 400 Kč
Město: Frýdek-Místek

Hotel Afrika

Cena od: 1 710 Kč
Město: Frýdek-Místek

Hotel RICHTR

Hotel RICHTR ve Frýdku-Místku je městský hotel, který sídlí v architektonicky zajímavé budově postavené roku 1939 jako Richtrova tiskárna. Má výhodnou polohu v centru města Frýdek-Místek a jeho předností je snadná dostupnost autem i veřejnými dopravními prostředky. Hotel RICHTR Vám nabízí ubytování v 16 moderně zařízených pokojích. Mimo standardního ubytování má hotel Richtr v nabídce speciální dvojlůžkový pokoj Intim Spa s masážní vanou a saunou,pokoj typu Manager, rodinné pokoje a bezbariérový pokoj.
Cena od: 2 180 Kč
Město: Frýdek-Místek

EuroAgentur Hotel Terasa

Cena od: 2 890 Kč
Město: Frýdek-Místek
Přihlásit se k odběru Frýdek-Místek