Františkovy Lázně

HOTEL GARNI VILDŠTEJN

Hotel Garni-Vildštejn a restaurace Hospůdka na chaloupce se nachází v centru malebného městečka Skalná 15km od Chebu. Hotel nabízí příjemné ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím.
Cena od: 420 Kč
Město: Skalná

Blue apartman

Rekreační byt je obklopen 1500 m2 velkým, uzavřeným pozemkem s loukou. Pronajímatel bydlí v oddělené budově na pozemku. K dispozici jsou: louka k rekreaci, slunečníky, zahradní nábytek, možnost grilovat a přírodní ohniště, na pozemku malé jezero, vzrostlá zahrada u lesa.
Cena od: 500 Kč
Město: Františkovy Lázně

Apartmány Villa-Appartements

Ubytování v apartmánech ve Františkových Lázních. Kompletně vybavené kuchyně. Vhodné pro rodiny s dětmi - možnost dětské postýlky a židličky zdarma. Bezplatné parkování před domem.
Cena od: 520 Kč
Město: Františkovy Lázně

Hotel Zátiší Františkovy Lázně

Cena od: 600 Kč
Město: Františkovy Lázně

Lázeňský pension Josef

Lázeňský pension Josef s vlastním balneprovozem nabízí ubytování ve dvou samostatných pensionech v blízkosti centra Františkových Lázní. WiFi připojení na internet a parkování na uzamykatelné parkovišti pro hosty pensionu zdarma. Rodinná atmosféra, osobní přístup ke každému hostovi, restaurace s letní terasou, široká nabídka lázeňských a relaxačních procedur.
Cena od: 730 Kč
Město: Františkovy Lázně

Hotel Melodie

Hotel Melodie se nachází poblíž kolonády v městském lesním parku města Františkovy Lázně. Objekt je chráněnou památkou, který byl v roce 1998 plně rekonstruován a interiér moderně vybaven.
Cena od: 730 Kč
Město: Františkovy Lázně

Hotel a Pension SEEBERG

Hotel a pension tvoří jeden komplex a nachází se v blízkosti hradu Seeberg v klidové oblasti nenarušené průmyslem čtyři kilometry severozápadně od Františkových Lázní.
Cena od: 800 Kč
Město: Františkovy Lázně

Penzion Three

"Pension THREE" se nachází 5 min. od centra Františkových Lázní. Město je známé svou bohatou kulturní historií a je tak často vyhledávaným místem pro odpočinek a relaxaci.
Cena od: 850 Kč
Město: Františkovy Lázně

Hotel Francis

Lázeňský hotel Francis najdete přímo v srdci Františkových Lázní. Díky tomu za pouhou minutu dojdete k modernímu aquaparku, dvě minuty vám stačí k lázeňskému divadlu a do pěti minut stojíte na hlavní lázeňské kolonádě.
Cena od: 925 Kč
Město: Františkovy Lázně

Lázeňský hotel Pyramida II

4-hvězdičkový lázeňský hotel Pyramida II leží na okraji městského parku Františkových Lázní. Pro svoji polohu je vyhledáván a oblíben u hostů, kteří hledají klid a odpočinek od městského ruchu.
Cena od: 950 Kč
Město: Františkovy Lázně

Stránky

Přihlásit se k odběru Františkovy Lázně