Domažlice

Hotel Haltrava

Nově zrekonstruovaný Hotel Haltrava stojí přímo ve středu malebného městečka Klenčí pod Čerchovem, které je centrem horního Chodska, a je známé především výrobou keramiky.
Cena od: 480 Kč
Město: Klenčí pod Čerchovem

MILENIUM - Klenčí pod Čerchovem

Rádi Vás uvítáme v malém rodinném pensionu MILENIUM, který je zasazen v samém srdci malebné krajiny Chodska, v nedaleké blízkosti centra Chodské metropole Domažlice.
Cena od: 490 Kč
Město: Domažlice

CENTRUM TIFFANY PENSION

Centrum TIFFANY Pension s kavárnou u domažlické věže nabízí levné ubytování v centru města.
Cena od: 500 Kč
Město: Domažlice

Hotel KALOUS

Toto ideální místo pro ubytování na cestách má 2 hvězdičky a nabízí celkem 22 pokoje/ů pro hosty. Hotel se nachází vklidné části města Domažlice(vzdálenost do centra města 1,0 km). K hotelu se lze také dostat velmi rychle pěšky od nádráží. Své vozidlo můžete zaparkovat na dvoře hotelu nebo v uzamykatelné garáži.
Cena od: 550 Kč
Město: Domažlice

Hotel Sokolský dům

Tříhvězdičkový Hotel Sokolský Dům se nachází přímo v historickém centru Domažlic a nabízí Vám kompletní ubytovací služby.
Cena od: 600 Kč
Město: Domažlice

Penzion U Chodského Hradu

Příjemně okouzlující ubytování - pokoje i apartmány s kuchyňkou, švédské stoly, parkování, wifi internet,... Vstřícnost a otevřenost k osobním přáním.
Cena od: 600 Kč
Město: Domažlice

Pension JANKA

Penzion Janka nabízí svým hostům příjemné prostředí v romantické krajině okolí města Kdyně.
Cena od: 900 Kč
Město: Kdyně

Hotel GAME

Hotel Game se nachází v blízkosti malebného městyse Klenčí pod Čerchovem v centrální oblasti horního Chodska na úpatí Čerchova ( 1042 m n. m.), nejvyšší hory Českého lesa. Hotel je vzdálen jen 10km od hraničního přechodu Klenčí - Lísková - Waldmünchen a 15 km od hraničního přechodu Folmava  - Furth im Wald. 18-ti jamkové golfové hriště Furth im Wald 20km od hotelu Game. Konferenční sál s kapacitou 70 - 100lidí, salonek a letní terasa pro 25 lidí. Ideální místo pro pěší turistiku, rybaření, sportovní vyžití v tenise a cykloturistiku, aquacentrum zábavy pro rodiny s dětmi v nedalekém Waldmünchenu.    
Cena od: 980 Kč
Město: Klenčí pod Čerchovem

Hotel Sádek

Nově zrekonstruovaný Horský hotel Sádek se nachází uprostřed malebné vesničky Díly v samém srdci horního Chodska. Obec Díly leží na území přírodního parku Český les, nedaleko jeho nejvyššího vrcholu Čerchova.
Cena od: 980 Kč
Město: Domažlice

Penzion Nemanský mlýn

Restaurace a penzion Nemanský mlýn se nachází v malebném a klidném prostředí Plzeňského kraje na trase Domažlice – hraniční přechod Folmava, 1,5 km od Domažlic.
Cena od: 1 000 Kč
Město: Domažlice

Stránky

Přihlásit se k odběru Domažlice