Brno

BeachPub Sokolák

Prohlédněte si kraj, kudy se procházeli Ríša s Helenkou, známí z Mrštíkovy Pohádky máje. Kraj, jemuž vévodí hrad Veveří nad hladinou brněnského moře a kam každoročně jezdí statisíce návštěvníků sledovat impozantní ohňostrojná představení nebo motoristické bitvy na Masarykově okruhu. Zázemí Sokolského koupaliště je ideální místo pro všechny druhy vodních sportů, areál nabízí 6 beach kurtů, dále 1 kurt na beach tenis a 1 kurt na badminton. BeachPub Sokolák nabízí pořádání oslav, firemních akcí, sportovních teambuildingů a rautů.
Cena od: 200 Kč
Město: Brno

Hotel a ubytovna Pod Horkou

Cena od: 360 Kč
Město: Adamov

Ubytování v soukromí Budinská Eva

Ubytování se nachází v klidné okrajové části - Brno Nový Lískovec. Vzdálenost od výstaviště je vozem 5 min. Trolejbusovou linkou asi 10 min. jízdy přímo až k hlavní bráně BVV.Dálnice D1 je vzdálena 1,3 km.Obchodní vybavenost -Nové nákupní středisko Campus Square. Parkování je přímo před ubytovacím zařízením na veřejné komunikaci a parkovišti.
Cena od: 400 Kč
Město: Brno

Hostel Fléda

Hostel Fléda je prvním hostelem v Brně s provozem nonstop po celý rok. Pokud hledáte levné a přesto komfortní ubytování s charakteristickou atmosférou, Hostel Fléda je pro vás tou pravou volbou. Kromě příjemných a čistých pokojů můžete využít dalších výhod včetně,kuchyňského koutu, WiF na recepcii a kulturního a dopravního infoservisu na recepci.
Cena od: 400 Kč
Město: Brno

Ubytování Kupková

Nabízíme levné ubytování v RD se samostatným vchodem v blízkosti BVV a Bohunické nemocnice. Ubytování se nachází v klidné části Brna Nový Lískovec. Velice dobrá je dostupnost do centra města, na známý Masarykův okruh, Brněnskou přehradu.
Cena od: 415 Kč
Město: Brno

Penzion u Kašny

Rádi Vás přivítáme v příjemném prostředí našeho penzionu. Ubytovat se u nás můžete v jedno, dvou, tří a čtyř lůžkových pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, televizí a k některým přísluší i prostorná terasa.
Cena od: 490 Kč
Město: Brno

Motorest a motel ROHLENKA Austerlitz

Svou polohou, tradicí, komplexností a kvalitou nabízených služeb za velmi příznivé ceny zaujímá odpočívka ROHLENKA AUSTERLITZ přední místo v konkurenci obdobných zařízení u nás i v Evropě.
Cena od: 500 Kč
Město: Tvarožná

Motel Vojkovice

Cena od: 500 Kč
Město: Vojkovice

Hotel Květnice

Hotel Květnice nabízí ubytování ve 2 jednolůžkových pokojích, 19-ti dvoulůžkových pokojích, 1 apartmá o celkové kapacitě 54 lůžek. Na každém pokoji je možné přidat přistýlku. Mysleli jsme i na zdravotně hendikepované osoby a bezbariérový přístup je ke všem pokojům. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, sociálním zařízením, telefonem, televizí se satelitním příjmem. Hotel Květnice se nachází v centru města Tišnov vzdáleném pouhých 25km od Brna. 
Cena od: 500 Kč
Město: Tišnov

Ubytovna Janka

U nás naleznete klidné ubytování v blízkosti Brněnského výstaviště (BVV). Poskytneme Vám i pokoj včetně kuchyňky. Byť vybavením máme blíže k penzionu, cenou jsme blíže ubytovně. Jednoduše máme pro Vás levné ubytování. Celková kapacita je 10 lůžek.  
Cena od: 513 Kč
Město: Brno

Stránky

Přihlásit se k odběru Brno