Břeclav

Zámecký penzion Rotunda

Cena od: 470 Kč
Město: Břeclav

Penzion a vinárna U Doubků

Ubytování Břeclav – Poštorná. Penzion najdete kousek od centra a pár minut od vyhledávaných lokalit. Ubytování na úrovni za rozumné ceny. 9 pokojů, 18 lůžek. Jedete na výlet nebo na služební cestu? Přijeďte si k nám odpočinout. Poskytujeme kvalitní ubytování v rodinném penzionu a nabízíme pohoštění ve stylové restauraci.
Cena od: 590 Kč
Město: Břeclav

Hotel Čech Břeclav

Nově zřízený Hotel ČECH Břeclav s Moravskou vinárnou Miluška byl otevřen pro velký zájem turistů o Lednicko-valtický areál, zapsaný do seznamu světových památek UNESCO.
Cena od: 630 Kč
Město: Břeclav

HOTEL TEREZKA

Cena od: 650 Kč
Město: Břeclav

HOTEL IMOS

V hezkém prostředí nově vybudovaného hotelu IMOS Vám nabízíme moderní dvoulůžkové a jednolůžkové pokoje, apartmá a pokoj pro invalidní občany s celkovou kapacitou 27 pokojů (60 lůžek), z nichž každý je vybaven vlastní koupelnou (WC, sprchový kout), televizí a telefonem a WIFI zdarma. Součástí hotelového vybavení je také sauna.
Cena od: 650 Kč
Město: Břeclav

Hotel Rose

Hotel***Rose a penzion Vila tenis najdete v klidné části, nedaleko centra města Břeclav, které leží na průsečíku tras do tří velkoměst - Vídně, Bratislavy a veletržního města Brna. V jeho těsné blízkosti se nachází letní koupaliště a krytý bazén. Rodinný hotel a penzion nabízí ubytování pro 80 osob ve dvoulůžkových pokojích a apartmánech.
Cena od: 747 Kč
Město: Břeclav

Pension U MICHLŮ

Jsme malý, rodinný, útulný penzion v klidné lokalitě Břeclavi s výhledem na řeku a les.
Cena od: 750 Kč
Město: Břeclav

Vinařský dům

Vítá vás Vinařský dům, moderní symbióza restaurace, penzionu a vinařského provozu v největší vinařské obci České Republiky – ve Velkých Bílovicích. Vinařský dům nabízí skvělý pobyt v útulném penzionu, a vynikající pokrmy v příjemné restauraci s barem a letní zahrádkou. Vítá vás Vinařský dům, moderní symbióza restaurace, penzionu a vinařského provozu v největší vinařské obci České Republiky – ve Velkých Bílovicích. Vinařský dům nabízí skvělý pobyt v útulném penzionu, vynikající pokrmy v příjemné restauraci s barem a letní zahrádkou a samozřejmě krásná vína Vinařství Petr Skoupil.
Cena od: 850 Kč
Město: Velké Bílovice

HOTEL AKADEMIE

Cena od: 1 050 Kč
Město: Velké Bílovice
Přihlásit se k odběru Břeclav