Blansko

Hotel Riviera

Hotel Riviera se nachází v obci Jedovnice , které svou polohou patří do samého centra Moravského krasu. Jedovnice jsou nejznámější oblastí rekreace a vodních sportů v Moravském krasu. Je základnou pro cesty za poznáním Moravského krasu, historických a kulturních památek okresu Blansko,města Brna, Slavkova a jejich okolí.
Cena od: 300 Kč
Město: Jedovnice

Penzion Niké

Cena od: 395 Kč
Město: Jedovnice

Bed and Breakfast * Ubytování u Macochy

Ubytování u Macochy! V rodinném penzionu pouze 1,5 km od propasti Macocha.
Cena od: 450 Kč
Město: Jedovnice

Penzion U Strakatého koně

Cena od: 480 Kč
Město: Blansko

U Tří volů

Cena od: 590 Kč
Město: Býkovice

Penzion u Rechů Blansko

Penzion U Rechů se nachází na okraji malého města v rozlehlé zahradě s krásným výhledem. Odtud je možno podnikat výlety po okolí, navštívit nejen jeskyně, ale i jiná neméně zajímavá místa. V Penzionu U Rechů jsou k dispozcici 2-3 lůžkové pokoje s možností, televize, lednice, sociální zařízení se sprchou nebo vanou apartmán pro 4-6 Penzion U Rechů se nachází na okraji malého města v rozlehlé zahradě s krásným výhledem. Odtud je možno podnikat výlety po okolí, navštívit nejen jeskyně, ale i jiná neméně zajímavá místa. V Penzionu U Rechů jsou k dispozcici 2-3 lůžkové pokoje s možností, televize, lednice, sociální zařízení se sprchou nebo vanou apartmán pro 4-6 osob s kuchyňským koutem, televize.
Cena od: 650 Kč
Město: Blansko

Penzion U Ježků

Náš rodinný penzion hotelového typu se nachází v samotném srdci Moravského krasu. Velmi rádi vás u nás přivítáme a poskytneme kvalitní zázemí na vaší dovolené nebo na pracovní cestě v moderních, prostorných a vkusně vybavených pokojích. Snadno a rychle si zvyknete na fakt, že to co jinde považují za nadstandard s doplatkem, je u nás samozřejmostí a zdarma! Všechny naše pokoje a společné vnitřní prostory jsou NEKUŘÁCKÉ!
Cena od: 790 Kč
Město: Blansko

Pension KARST Blansko

Cena od: 800 Kč
Město: Blansko

Penzion MACOCHA Blansko

Cena od: 800 Kč
Město: Blansko

Penzion U Golema Blansko

Cena od: 900 Kč
Město: Blansko

Stránky

Přihlásit se k odběru Blansko