Benešov

HOTEL POŠTA

Cena od: 445 Kč
Město: Benešov

PENZION A RESTAURACE " U Čerta "

Nový penzion a restaurace" U Čerta" Čtyřkoly u Čerčan. K ubytování nabízíme 5 dvou až čtyřlůžkových pokojů s vlastním soc. zařízením a apartmán 100 m2 (1 pokoj, 2x ložnice, chodba, koupelna). Celková kapacita 25 osob. V přízemí je pizza-restaurace s krytou terasou a zahrádkou. Nekuřácký objekt. Parkování zajištěno.
Cena od: 450 Kč
Město: Čtyřkoly

Hotel Slavoj

Hotel Slavoj se nachází nedaleko Prahy v překrásné přírodě mezi lesy a rybníky v městečku Velké Popovice, které je proslulé zejména výrobou známého piva Velkopopovický Kozel.
Cena od: 450 Kč
Město: Velké Popovice

Villa KONOPIŠTĚ

Villa se nachází v krásném a klidném prostředí, nedaleko našich nejkrásnějších zámků Konopiště a Jemniště; 3 km od golfového resortu Konopiště. Obec Nesvačily se nachází 35km jižně od hlavního města České republiky Prahy, je vzdálena 8km od Benešova.
Cena od: 500 Kč
Město: Bystřice
depandance

EQUITANA HOTEL RESORT

Resort je ideální pro firemní akce, rodiny s dětmi nebo pro romantické víkendy. Sauna, bazén, infrakabina, parní kabina, masáže, manikúra, pedikúra, kosmetika. Obec Martinice (Březnice). Cena 950 Kč/osoba
Cena od: 950 Kč
Město: Březnice

BENICA

Hotel Benica je umístěn v těsné blízkosti fotbalového stadionu města Benešov, tenisových kurtů a hřiště na squash.
Cena od: 1 090 Kč
Město: Benešov

Hotel Štamberk

Konferenční a wellness hotel Štamberk se nachází v malebné chráněné krajinné oblasti Podblanicko poblíž památné hory Blaník, na 40 ha vlastních pozemků, včetně soukromého chovného rybníka, 70 km z Prahy (dálnice D1).
Cena od: 1 200 Kč
Město: Načeradec

Pension Konopiště

Pension Konopiště se nachází uprostřed nádherné přírody v podzámčí nejkrásnějšího z českých zámků, přímo ve středu rozlehlého zámeckého parku. Svým hostům poskytuje klid i romantiku a zároveň jim umožňuje být ve středu České republiky, nedaleko od Prahy a ve spojení s celým světem, svojí rodinou či firmou přes pokojový PC.
Cena od: 1 280 Kč
Město: Benešov

S-centrum

S-centrum v Benešově je sportovně relaxační hotelový komplex s širokou nabídkou sportovních aktivit a relaxačních služeb, hotelem, restaurací a školícími prostory.
Cena od: 1 450 Kč
Město: Benešov

Golf Resort Hotel Konopiště

Golf Resort Konopiště Hotel **** je zámecký hotel, nacházející se v krásné přírodě vedle  zámku Konopiště, který je známý pro svou fascinující sbírku zbraní a loveckých trofejí, uprostřed největšího golfového hřiště v České republice.
Cena od: 1 625 Kč
Město: Benešov

Stránky

Přihlásit se k odběru Benešov