Kemp Crazy River

Westernové městečko Šiklův mlýn je největší přírodní zábavní areál v ČR. Kombinace kvalitního ubytování, zábavy a krásné přírody z něj dělá unikátní ráj pro rodinnou dovolenou s dětmi. V areálu probíhají denně mimo pondělí atraktivní westernová vystoupení, lze si ovšem užít také adrenalinové zábavy ve stylu Military & Off-Road, využít přírodní koupaliště nebo vyjížďky na koních či dostavníkem.

Westernové městečko Vám nabízí širokou škálu možností ubytování od stanového campu až po tříhvězdičkový hotel. V naší nabídce najdete jak individuální pobyty v termínech dle Vašeho výběru, tak i zvýhodněné týdenní pobyty.
Třikrát denně westernový program, stylové restaurace, bary a občerstvení, kavárna v zóně dětských atrakcí, ZOO, skákací hrad, trampolína, vláček Union Pacific, lukostřelba, jízda na koni, jízda na el. býku, půjčovna dobových kostýmů, jízda na čtyřkolkách a Bojovým Vozidlem Pěchoty, Paintball, hod tomahawkem, tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště, půjčovna kol a sportovního vybavení, přírodní koupaliště, whirpool, solárium, rybník pro rybaření, letiště pro ULL, indiánská vesnice a další.

Orientační cena za noc a osobu: 
800 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Zvole 49
59256 Zvole
Česká republika
49° 28' 29.4456" N, 16° 10' 2.6904" E
CZ