I.mlýn

Pension s restaurací l. Mlýn se nachází v Bezručově údolí v Chomutově. Naleznete zde místo pro své sportovní aktivity /cyklistika, kolečkové brusle, turistika/. K pensionu vede cca 6 km dlouhá cyklostezka. Ale také místo k příjemnému odpočinku, protože pension je obklopen přírodou.

Nabízíme klientům ubytování v deseti dvoulůžkových a třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením /sprcha, toaleta/, některé z nich jsou s balkonkem a s televizí. Pro jednotlivce nabízíme ubytování ve dvoulůžkovém pokoji za cenu jednolůžkového. Stravování je zajištěno ve dvou naproti sobě stojících restauracích. Každá z restaurací má kapacitu 50 osob, v létě je možné využít venkovní terasy s kapacitou cca 80 osob. K výběru nabízíme jídla české kuchyně, minutková jídla, jídla ze zvěřiny a v létě jídla na grilu.
Ubytování je možné se snídaní, s polopenzí nebo s plnou penzí.
Děti do 5 let v doprovodu rodičů ubytováváme zdarma, zapůjčení dětské postýlky s vybavením /peřinka a polštář/ zdarma. Domácí mazlíčci jsou u nás vítáni, ubytování zdarma.

Orientační cena za noc a osobu: 
450 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Bezručovo údolí 55
43003 Chomutov
Česká republika
50° 27' 28.2744" N, 13° 23' 41.748" E
CZ