Hotelpenzion Srdíčko

Vznešený rodinný Hotelpenzin v labském údolí Porta Bohemica v rekreační oblasti ústečanů s vlastní restaurací, salónkem, se zahradním posezením, 6 stylových pokojů s výhledem na řeku.

Vznešený rodinný Hotelpenzion Srdíčko Ústí nad Labem se svojí restaurací leží na pravém břehu řeky Labe 5 km od centra města v rekreační oblasti ústečanů. K dispozici je 6 nově rekonstruovaných stylově zařízených dvoulůžkových pokojů se dvěma přistýlkami. Z pokojů je přkrásný výhled na Labe do labského údolí.
Ceny ubytování včetně snídaně formou bufetu viz: (www.srdicko.ustecko.com.) K dispozici je restaurace s velmi kvalitní kuchyní, salonek pro společenské oslavy a letní posezení v překrásné zahradě se 60ti místy s koutkem pro děti. Hotelpenzion má vlastní uzavřené parkoviště střežené kamerovým systémem. Na uzavřeném parkovišti lze zaparkovat 30aut.
K Srdíčku neodmyslitelně patří také pobyt světoznámého spisovatele Karla Maye. Autor nejznámějšího románu Vinnetou zavítal do Ústí nad Labem poprvé v roce 1874. Po propuštění ze čtyřletého vězení za loupeže a krádeže, se Karla Maye ujal ústecký knihkupec Christian Krüger, a zaměstnal Karla Maye jako šéfredaktora tehdejšího německého odborného časopisu o dolech a hutích.

Orientační cena za noc a osobu: 
850 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
K Srdíčku 28
40321 Ústí nad Labem
Česká republika
50° 37' 10.956" N, 14° 4' 43.6224" E
CZ