Hotel Zámeček

Lokalita: 
Hotel nabízí ubytování v příjemném prostředí zámeckého parku obklopen přírodou Jizerských hor. Hotel má kapacitu 49 lůžek ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízení,TV/sat a s možností přistýlky. V hotelové části je možnost parkování v uzavřeném areálu. Firmám či různým agentůrám nabízíme vybavené prostory pro jednání, pořádání seminářů a školení. V prostoru hotelu je k dispozici restaurace, která je otevřená denně a jídelní lístek nabízí výběr z české i zahraniční kuchyně. Samozřejmě nechybí ani speciality podniku, svatební menu, rauty... Možnost využítí sálu a salonku je také pro pořádání rodinných oslav, svateb...

Hotel nabízí ubytování v příjemném prostředí zámeckého parku obklopen přírodou Jizerských hor.
Hotel má kapacitu 49 lůžek ve dvoulůžkových a třílůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízení,TV/sat a s možností přistýlky.
V hotelové části je možnost parkování v uzavřeném areálu.
Firmám či různým agentůrám nabízíme vybavené prostory pro jednání, pořádání seminářů a školení.
V prostoru hotelu je k dispozici restaurace, která je otevřená denně a jídelní lístek nabízí výběr z české i zahraniční kuchyně.
Samozřejmě nechybí ani speciality podniku, svatební menu, rauty...
Možnost využítí sálu a salonku je také pro pořádání rodinných oslav, svateb...

Orientační cena za noc a osobu: 
730 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Fučíkova 500
46401 Raspenava
Česká republika
50° 54' 13.3164" N, 15° 7' 4.656" E
CZ