Hotel Vltava

Lokalita: 
Hotel Vltava ***+ je umístěn na skalnatém výběžku 60 m nad hladinou vodní nádrže Orlík v lesoparkovém areálu, 19 km od města Písku, v lokalitě bohaté na kulturní památky a přírodní krásy. Cena 600 Kč/osoba

Hotel Vltava nabízí ubytování ve 38 dvou lůžkových pokojích s možností přistýlky a ve 14 apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním hygienyckým zařízením s vanou či sprchovým koutem, vysoušečem vlasů, telefonem, chladničkou a televizi. Omezený počet pokojů má balkony. Samostatná depandace nabízí ubytování pro 16 osob. Celková kapacita hotelu včetně přistýlek činí 213 lůžek.

Vybavení hotelu: restaurace s kapacitou 170 osob, konferenční sál pro 150 osob, bar pro 45 osob, recepce s doplňkovým prodejem a občerstvením. Hotelová komplex disponuje venkovním bazénem ( 20 x 12 m ), je zde brouzdaliště pro děti a v letních měsících Aqua bar. Přímo před letní terasou se nachází dětské prolézačky, houpačky, pískoviště, kolotoč, venkovní šachy, stolní tenis a minigolf. Dále lze využít horská kola, koloběžky, pramice pro rybáře, mini posilovnu, saunu, kulečník, místa pro grilování, hřiště pro volejbal, tenisové kurty a green golf.

Stravování: v době rekreací jsou snídaně podávány formou bufetu. Obědy a večeře jsou servírované s výběrem ze tří jídel. Při hromadných akcích je forma stravování dle dohody.

Služby: hotel disponuje vlastními parkovacími prostory, 2 parkoviště s kapacitou 60 a 20 osobních automobilů, která jsou pro ubytované hosty zdarma. Parkování autobusů v areálu zajištěno. Možnost platby platebními kartami. Celoročně je hotel využíván jak pro rodinnou rekreaci, tak pro organizování sportovních, školicích a ostatních hromadných akcí ( možnost zapůjčení VDP, flipchartu, k dispozici je ozvučení, internet, fax a video ).

WWW stránky www.vltava-hotel.cz

Orientační cena za noc a osobu: 
600 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Červená nad Vltavou 126
398 48 Jetětice
Česká republika
49° 22' 18.102" N, 14° 15' 56.8728" E
CZ