Hotel Verona Mea

Nově zrekonstruovaný hotýlek s rodinnou atmosférou v centru Berouna nabízí ubytování v 11 útulných pokojích.

Zveme vás do nově zrekonstruovaného Hotýlku Verona Mea (dříve Hotel u Blažků) umístěném v centru královského města Beroun.

Hotýlek s rodinnou atmosférou nabízí pohodlné ubytování v 9 dvoulůžkových, 1 jednolůžkovém a 1 rodinném pokoji pro čtyři osoby. Všechny pokoje byly v roce 2008 kompletně zrekonstruovány a jsou vybavené koupelnou se sprchovým koutem a WC, TV/SAT, zdarma připojení k WiFi. Parkování je možné v uzavřeném dvoře v zadní části hotelu. Servírovaná snídaně dle výběru hosta je zahrnuta v ceně ubytování. Bohatý výběr specialit, především české kuchyně, nabízí restaurace s kapacitou 45 míst, letní zahrádka (30 míst) či salonek (16 míst), který je často využíván k pořádání malých školení, rodinných srazů či svatebních hostin.

Naším cílem je vytvoření nezapomenutelné atmosféry tolik rozdílné od anonymních a stereotypních hotelů. Jsme připraveni splnit jakákoli vaše přání, rádi vám také poradíme a pomůžeme s organizací výletů, pronájmem kol či zajištěním vstupenek.

Vedení Hotelu Verona Mea udělá vše pro to, aby Váš pobyt v našem hotýlku byl příjemným a nezapomenutelným zážitkem.

Orientační cena za noc a osobu: 
700 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Česká 176/11
26601 Beroun
Česká republika
49° 57' 53.928" N, 14° 4' 23.7648" E
CZ