Hotel U Divadla

Tříhvězdičkový hotel s restaurací v centru Znojma v blízkosti vlakového a autobusového nádraží. Ceny od 595 Kč/os.

Jsme tradiční tří hvězdičkový hotel s restaurací. Také poloha je ideální. Nacházíme se v centru města Znojma v blízkosti Vlakového a autobusového nádraží.

Kapacita ubytování: 25 pokojů. 4 jednolůžkové, 1 pro invalidy, 14 dvoulůžkových, z toho u 5 pokojů je možnost přistýlek a 6 třílůžkových.

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, WC, TV a internetem. Samozřejmostí je i buzení hostů, výtah a také pokoj s vybavením pro postižené.

Najdete u nás pravidelné gastronomické nabídky - zvěřinový týden, martinské husy a oblíbené degustace vín - které zvou naše zákazníky k přijemně stráveným chvílím v restauraci hotelu U Divadla.

Specialitou našeho domu je Znojemský makový dort, který můžete koupit v dárkovém balení a vzít domů, nebo udělat radost svým blízkým. Vlastní výroba z vybraných surovin zaručuje vysokou kvalitu.

Využijte klidnou a příjemnou atmosféru v hotelových pokojích, tak jako v restauraci nebo na letní zahrádce, která je přes léto otevřena. Nabízíme také salónky ke svatbám, výročním a narozeninovým oslavám, seminářům a přednáškám.

Orientační cena za noc a osobu: 
595 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Nám. Republiky 16
66902 Znojmo
Česká republika
48° 51' 10.3176" N, 16° 3' 14.0508" E
CZ