Hotel Šumava Inn

Lokalita: 
Hotel Šumava Inn je rodinný hotel ve středu obce Kvilda, nejvýše položené obce České republiky. Šumava Inn| nabízí ubytování v deseti pokojích a apartmánech.

 Každý pokoj je vybavený samostatným sociálním zařízením, TV, telefonem, trezorem, mini-barem, wi-fi připojením. Mezi vybavení hotelu patří restaurace, fitness, sauna a whirpool, terasa, 2 salonky, venkovní posezení, dětské venkovní hřiště, parkoviště, úschovna lyží a kol, sušička bot. Přístup do hotelu je bezbariérový. Hotel Šumava Inn je vhodný pro páry, menší skupiny, rodiny s dětmi a firemní akce. Domácí mazlíčci jsou vítáni. Okolí obce Kvilda je ideální pro celoroční sportovní aktivity jako jsou lyžování, běžecké lyžování, cyklo-turistika a turistika. V nabídce restaurace naleznete jídla z České i světové kuchyně. Na přání Vám naši kuchaři s potěšením připraví raut, hostinu nebo grill- party. U hotelu je k dispozici dětské hřiště, v restauraci kulečník, stolní tenis, laeserová střelnice, stolní fotbálek, elektronické šipky.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 440 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Kvilda 26
38493 Kvilda
Česká republika
49° 1' 4.8468" N, 13° 34' 47.0352" E
CZ