Hotel Star 1, 2

Moderně vybavený tříhvězdičkový hotel Star 1, 2 nabízí příjemnou obsluhu a útulné ubytování ve stylově zařízených pokojích. Hotel Star 1, 2 je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, pro partu přátel, nebo firmy s vyššími nároky na soukromí a individuální přístup personálu. Háj u Loučné pod Klínovcem, cena 450 Kč/osoba
Hotel Star 1

Moderně vybavený tříhvězdičkový hotel Star 1, 2 se nachází v obci Háj u Loučné, necelé 3km od skiareálu Klínovec. Nabízí příjemnou obsluhu a útulné ubytování ve stylově zařízených pokojích až pro 42 osob. Hotel Star 1, 2 je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, pro partu přátel, nebo firmy s vyššími nároky na soukromí a individuální přístup personálu.

Hotel Star 1 má kapacitu až 14 osob. K dispozici jsou dvou a čtyřlůžkové pokoje, které mají vlastní nebo společné sociální zařízení. Ubytovací depandant budova Star 2, která je vzdálena od budovy Star 1 cca 30m, disponuje dvoulůžkovými pokoji s vlastním sociálním zařízením a na některých pokojích balkonem. Do standardního vybavení každého pokoje patří barevná LCD TV se satelitním příjmem, telefon a trezor na notebook (trezor bez poplatku). Především sportovněji založení návštěvníci uvítají vlastní uzamykatelnou kóji na lyžařskou a ostatní sportovní výbavu v suterénu hotelu.

Hotel Star 1 nabízí moderní nekuřáckou restauraci s kapacitou až 25 míst, vinárnou s krbem a zastřešenou terasou. Rodiny s malými dětmi jistě ocení dětskou sedačku či dětské porce. Pro ubytované skupiny ochotně připravíme také raut či coffee break a nabídneme výběr jakostních vín. Snídaně jsou podávané formou Švédského stolu a zahrnuty v ceně pobytu.

Vinárna s krbem hotelu Star 1, která je součástí hotelové restaurace, je vybavená TV projektorem s připojením na notebook a je vhodná pro pořádání firemních akcí, avšak je rovněž vhodná pro sledování sporotovních přenosů atd. Parkování je zajištěno na monitorovaném bezplatném parkovišti. Akceptujeme platební karty. Na přání zapůjčíme dětskou postýlku. V suterénu budovy můžete dále využít saunu pro 2-4 osoby se sprchou, nebo venkovní whirpool bazén. K dispozici je také půjčovna kol, Nordic walking holí a rovněž je ke sportovnímu vyžití k dispozici multifunkční hřiště vzdálené od hotelu cca 50m.

Telefon: 777809455

Orientační cena za noc a osobu: 
450 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Háj u Loučné pod Klínovcem 164
431 91 Vejprty
Česká republika
50° 25' 35.0004" N, 13° 0' 8.2404" E
CZ