Hotel sněžník

Hotel Sněžník  se nachází v oblasti Děčínského Sněžíku, který je součástí atraktivních krajinných útvarů známých jako Labské pískovce. Hotel je vybaven 22 pokoji s možností přistýlky. Pokoje jsou účelně zařízeny moderním nábytkem, k dispozici na pokojích je rozhlas, TV a Sat.  Hotel nabízí širokou škálu služeb pro zpříjemnění pobytu jako jsou sauna, whirlpool a fitness, možnost zapůjčení kol a výletů na koních.

Současný Hotel Sněžník je z historického hlediska nejvýznamnější dochovanou stavbou v obci Děčínský Sněžík. Již v 16 století zde byla rychta, kde se odehrával veškerý obchod a výkon práva. Do dnešní podoby byl přestavěn kolem roku 1800 a přistavěn v roce 1926. Od roku 1863 zde byl Restaurant Grúnzner, který byl vyhlášeným podnikem. Hotel je vybaven 22 pokoji s možností přistýlky. Pokoje jsou účelně zařízeny moderním nábytkem, k dispozici na pokojích je rozhlas, TV a Sat.Pro naše hotelové hosty nabízíme širokou škálu služeb pro zpříjemnění jejich pobytu jako jsou sauna, whirlpool a fitness, možnost zapůjčení kol a výletů na koních.

Orientační cena za noc a osobu: 
590 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Jílové-Sněžník 29
40701 Jílové
Česká republika
50° 47' 8.07" N, 14° 5' 12.9876" E
CZ