HOTEL *** RESTAURANT „Na statku“

Hotel *** Restaurant „Na statku“ se nachází mimo obydlenou zástavbu na okraji města Náměšť nad Oslavou na vrcholku kopce nad malebným údolím řeky Oslavy. Toto umístění umožňuje nádherný pohled na blízký zámecký areál a město rozložené v údolí řeky, ale také nerušený rozhled do dalekého okolí na množství okolních lesů a nádhernou přírodu začínající Českomoravské vrchoviny. Celý areál byl zrekonstruován z bývalého zemědělského statku spravujícího polnosti patřící majitelům Náměšťského zámku a přímo sousedí s rozlehlou Zámeckou oborou. Tato poloha na vás přímo dýchá příjemnou a klidnou atmosférou.

Bývalá konírna byla zrekonstruována na stylovou restauraci s každodenním provozem, ve které je podávána klasická česká kuchyně a místní Horácké speciality. Restaurace má kapacitu 70 míst, od jara do podzimu je k dispozici také zastřešená zahrádka s kapacitou 50 míst.
Rekonstrukcí podkroví nad restaurací byla rozšířena možnost využití tohoto objektu o ubytování hostů. Kapacita je 24 lůžek ve třech dvoulůžkových a třech třílůžkových pokojích a k tomu dva dvoupokojové apartmány pro 4 - 5 lůžek. Pokoje jsou vybaveny televizí, satelitem, wi-fi, pevnou internetovou přípojkou a koupelnou se sprchovým koutem. Na recepci jsou k dispozici zákaznické trezory.
Auta je možné zdarma parkovat v osvětleném uzavřeném dvoře areálu, kde je k dispozici také dětské hřiště. Vaše děti se také mohou pobavit v naší mini zoo (kozy, ovce, prasátka, slepice, housata…), která je také umístěna v tomto uzavřeném areálu. Relaxovat můžete také ve středisku služeb při masáži nebo použít služeb solária a ženy mohou využít nehtového studia při modeláži nehtů.
Krajina v okolí je velmi krásná - jehličnaté i smíšené lesy, louky, vyhlídky na hladinu vody řeky Oslavky a nedaleké Jihlavky, nebo blízké přehradní nádrže Vícenický žleb a Dalešice či množství místních rybníků. Prohlídka barokního zámku, kamenného mostu s krásnými sochami, procházka po zámeckém parku, mnoho možností pro pěší turistiku i cykloturistiku. Čistý a svěží vzduch, v dalekém okolí není žádný průmysl. V okolních lesích roste hodně hub a šikovný rybář si nachytá i bohatou večeři.
V tomto příjemném prostředí je jistě možné prožití vaší dovolené za každého počasí, relaxace při zastavení na služební cestě, nebo večerní odpočinek při delším pracovním pobytu. Nedaleké napojení na dálnici D1 a cca 30 min za které přijedete na Brněnské výstaviště, či závodní Brněnský Masarykův okruh (Automotodrom) přímo vybízí k cenově výhodné alternativě místo ubytování přímo ve městě Brně.

Orientační cena za noc a osobu: 
550 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Bítešská 13
67571 Náměšť nad Oslavou
Česká republika
49° 12' 42.678" N, 16° 10' 0.6996" E
CZ