Hotel a Residence Royal Standard

Lokalita: 
HOTEL & RESIDENCE STANDARD***+ nabízí velmi pohodlné ubytování v luxusních dvouložnicových apartmánech s nádherným výhledem na Pražský hrad a řeku Vltavu a v pěkných a účelně zařízených hotelových pokojích.

Poloha je ideální svojí snadnou i pěší dostupností historických památek a kultury v Praze. Před Hotelem & Residencí STANDARD je přístaviště výletních parníků s celoročním provozem, pěší kolonáda a cyklotrasa.
Ubytování je v luxusních dvouložnicových apartmánech (residenčních bytech 100 m2), s obývacím pokojem s klimatizací a sedací soupravou s možností přistýlky, kuchyní, halou, koupelnou s vanou a WC.
Ubytování v hotelu je ve vkusně a účelně zařízených hotelových pokojích (dvoulůžkové pokoje a standardní apartmány) s klimatizací, sprchou + WC, fénem, TV/SAT, bezdrátovým internetovým připojením (Wi-Fi), telefonem, minibarem, trezorem.
Dům má 5 podlaží s výtahem. Hostům je za poplatek k dispozici uzamčené parkoviště nebo samostatná garáž. V recepci hotelu je možno použít fax, e-mail i internet.

Orientační cena za noc a osobu: 
0 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Rašínovo nábřeží 38
12800 Praha
Česká republika
50° 4' 8.1768" N, 14° 24' 53.0928" E
CZ