HOTEL RÁZTOKA

www.raztoka.cz Nově hotelové wellness centrum.

Hotel Ráztoka je umístěn v krásném údolí pohoří Beskyd pod horou Radhošť, na níž dle pověsti sídlil pohanský Bůh Radegast.

Návštěvníky hotelu Ráztoka jistě zaujme bohatá historie objektu, která se datuje do začátku dvacátých let minulého století, kdy se na místě dnešního hotelu nacházel koloniál. Ve třicátých letech byl přebudován na horský hotel, který se ve stejné podobě zachoval prakticky do začátku 90. let minulého století, kdy byl zbourán a na jeho místě byl postaven současný objekt, který byl předchozím majitelem zrekonstruován do dnešní podoby. Tříhvězdičkový hotel pod horou Radhošť, na které určitě sídlil pohanský bůh Radegast nabízí ubytování ve stylově zařízených pokojích s TV, SAT, minibarem, sociálním zařízením, telefonem a překrásným výhledem do beskydských hvozdů. Potřebujete uspořádat kongres, školení, prezentaci nebo rodinnou oslavu? Nabízíme kongresový sál s kapacitou 100 osob, 2 salonky s kapacitou 25 nebo 40 osob. Od prosince 2009 k dispozici nové hotelové wellness centrum.

Orientační cena za noc a osobu: 
870 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Trojanovice 364
74401 Frenštát pod Radhoštěm
Česká republika
49° 30' 18.6768" N, 18° 14' 51.3024" E
CZ