Hotel PUK apartmánový dům

Hotel PUK je určen všem, kteří dávají přednost klidnému a útulnému ubytování s osobitou atmosférou odlišnou od velkých anonymních hotelů.

Originalitou hotelu je pojmenování apartmánů podle jmen olympijských měst, která jsou spojena s úspěchy českého hokeje. Šest z nich (Grenoble, St. Moritz, Sarajevo, Albertville, Innsbruck a Sapporo) má podlahovou plochu větší než 30 m2. Sedmé a osmé apartmá jsou dvouložnicová a jsou určena těm nejnáročnějším klientům. Obě mají kolem 100 m2.
Ke zvýšení Vašeho komfortu jsou na všech hotelových pokojích umístěna relaxační polohovací křesla, každý pokoj disponuje vlastním DVD přehrávačem. Filmy jsou k dipozici na hotelové recepci k zapůjčení ZDARMA !
Opravdovou chloubou Hotelu PUK je zahrada sevřená dvojicí městských hradeb, která slouží hostům k dokonalé relaxaci. Pro hosty hotelu je k dispozici vířivá vana a příjemné posezení v altánu s krbem s možností grilování.

Orientační cena za noc a osobu: 
1 590 Kč
Cena je pouze orientační, závisející na počtu ubytovaných osob a délce pobytu. Konečnou Vám sdělíme před závaznou rezervací.
Adresa: 
Kostelní 4
26601 Beroun
Česká republika
49° 57' 50.7168" N, 14° 4' 14.9052" E
CZ